Свекруха навмисне вигадала, що її гаманець викрали. Вже не знає, як з нашої родини гроші витягти на свої забаганки!

Моя свекруха не вміє поводитися з грішми. Отримає на карточку пенсію та одразу біжить все знімати готівкою. Виплати у неї чималі, адже має велику надбавку по стану здоров’я. 

– Я їх вдома заховаю. 

– Навіщо? Вам не краще половину залишити на картці? Ну ви їх кудись поставите і забудете. 

– То мої гроші, як хочу – так і відкладаю.

І свекруха витрачає пенсію на новий одяг, якісь процедури в салоні краси, раз навіть поїхала закордон у тур. А потім, наприкінці місяця, телефонує до Богдана і жаліється, що не може комунальні послуги заплатити, бо просто не вистачає. Мій Бодя якраз оплачує комуналку та купує їй продукти додому. 

Минулого тижня свекруха отримала пенсію. Ну і одразу побігла знімати гроші з картки. Банкомат знаходить біля базарчика, там постійно людно. 

Але потім дзвонить до мене вся у сльозах:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Юлька, мене обікрали! 

– Як? 

– Ну так! Я зняла гроші, поставила їх у гаманець. Зараз приходжу додому – а там нічого, тільки 20 гривень. Господи, що мені робити

Пошепки

– Поверніться на базар, може там є охоронець, запитайте в нього. Чи камери відеонагляду. Біля банкоматів вони постійно стоять. Ну і чому ви до мене телефонуєте, а не в поліцію? Збирайтеся та пишіть заяву про викрадення. 

От я сказала їй, що треба робити в такій ситуації. А свекруха взагалі не слухала, тільки повторювала “ой, як я далі житиму без грошей”. 

Потім ще й до Богдана зателефонувала:

– Твоя Юлька взагалі допомагати не хоче. Я їй кажу, що гаманець вкрали, а вона якісь дурні поради роздає. Що, в поліції так сильно захочуть знайти мою пенсію? 

– Мамо, але ти дійсно збирайся та напиши заяву 

– До одного місця та заява. Як мені далі без грошей жити? 

Образилася ще й на Бодю та кинула слухавку. 

Знаєте, у мене таке відчуття, що свекруха навмисне вигадала цю казочку про крадіжку. Думала, що вийде так надавити на жалість, щоб ми їй дали пару тисяч. Бо інакше не можу ще пояснити таку поведінку. 

Скажу одразу – ми не так багато заробляємо. Мій Бодька працює майстром на заводі, часто залишається ще на нічні зміни охоронцем, аби мати надбавку до зарплати. Я сама працюю менеджером у магазині, не так багато заробляю. І в нас 3 діток, яких треба на ноги підіймати. Молодший Павлик деякі речі за старшими братами доношує. 

Вчора свекруха зателефонувала, сказала, що її гаманець знайшов охоронець. І вся сума на місці разом з документами. Однак, з таким докором говорила, наче то я її гаманець хотіла викрасти. Могла б раз купити онукам якісь солодощі чи подарунки, а не витрачати все за раз і ще потім у нас просити гроші. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector