Свекруха навмисно зіпсувала тісто, яке я змісила до свята. 20 років живемо разом, а вона й досі ненавидить мене

Вже багато років я живу у квартирі свекрухи, роблю усе, щоб догодити їй, та вона й досі мене ненавидить. Її син, мій чоловік був дуже доброю людиною. Він багато працював, та грошей нам однаково бракувало. Саме тому й вирішили жити зі свекрухою.

Це були важкі 90-ті,часом ми не мали що їсти. Чимало продуктів я везла із села. Їхала з важкими торбами та трьома пересадками. Та Людмилу Іванівну і це не влаштовувало:

 – Твоя мама думає, що в нас картоплі немає?

 – Вона просто хоче допомогти, хіба ж це погано?

Та що б я не робила – це однаково не подобалось Людмилі Іванівні. Вона щоразу нагадувала мені, що я із села і не заслуговую на такого чоловіка, як її син. Мені було дуже важко, та я терпіла, ми не мали змоги винаймати окремо житло. Згодом я народила. А коли донечці було всього два роки в автомобільній аварії загинув мій чоловік. Звичайно і в цьому свекруха звинуватила мене.

Людмила Іванівна не наважилась вигнати мене з дитиною. Онуку свою вона все ж любила. Потім я з головою занурилась в роботу, між нами наче настало перемир’я. Та справжній жах почався, коли донька поїхала на навчання. Свекруха відверто мені казала, що я не маю залишатись в її квартирі. Тоді я запропонувала розумне, як на мене, рішення.

 – Зробіть на онуку дарчу і я переїду. Ви житимете одна, як того й хочете!

 – Чого я це маю робити?

Пошепки

 – Бо якщо я просто переїду знайдуться аферисти, які запудрять вам мізки й житло заберуть. Це не чесно.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вона не погодилась, а я вирішила стояти на своєму і далі жити з нею, аби все контролювати. Та з роками все стає дедалі нестерпніше. Ось навіть днями, я вирішила наліпити вареників до свята, адже донька приїде. Намісила тісто, а Людмила Іванівна увійшла і брудними руками його зім’яла.

 – Таке тісто ні до чого. Вареники розваряться, буде каша. За все життя ти так і не навчилась готувати.

 – Чому ви так мене не любите?

 – Ти моєму синові життя зіпсувала. Він міг мати нормальну дружину, досі б живий був.

Тепер я бачу, ця жінка хоче перетворити моє життя на пекло. Але як мені бути? Чому свекруха мене ненавидить? Та чи маю я відступити й залишити все як є? А що як моя донька через це залишиться без квартири?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector