Свекруха не схотіла нам позичити гроші на житло, а свої заощадження віддала молодому коханцю

Моя свекруха досить заможна людина. В неї власний магазин косметики, доволі прибутковий. Та вона ніколи не поспішала нам допомагати. Єдине що на весілля подарувала 500 доларів.

Ми з чоловіком вже три роки орендуємо квартиру і це серйозний удар по нашому бюджету. Коли почалась війна безсоромний власник сказав звільнити житло, або платити більше. Тоді я якраз дізналась, що вагітна. Чоловік сказав:

 – Викидати надалі гроші ми не можемо. Треба щось змінювати. 

 – Але де нам взяти гроші на власне житло?

 – Я буду просити в мами.

Я не сперечалась. Це й справді була гарна ідея. Чоловік поїхав до свекрухи, та додому повернувся зовсім засмучений. Вона відмовила, сказала, що немає грошей. Але ж на що самотня зріла жінка може витрачати гроші? Квартира є, автівка теж. Мене це насправді зачепило. Я вирішила поїхати до неї й самотужки поговорити. Не хотіла, аби наші стосунки псувалися.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше життєвих оповідок за посиланнямhttps://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

І от приїжджаю я до неї. А двері мені відчиняє чоловік, якому на вигляд років 40. Щоб ви розуміли – свекрусі 56. Тоді вийшла й вона, запросила мене на каву.

 – Зрозумій, я ще не дуже стара, маю особисте життя.

 – Та ми, власне, не проти. Лише порадіємо за вас! Просто зрозумійте, згодом ми віддамо гроші. Тим паче ви скоро бабусею станете.

 – Ти навіть слово це не кажи, ну яка ж я бабуся? Я б охоче допомогла, та всі заощадження витратила. Коля дуже машину хотів, я не змогла відмовити, крім того, ми ж разом всюди їдемо.

Я мало зі стільця не впала після цих слів. Мало того, що вона приховувала свого коханця від нас, так ще й автівку йому купила, замість того, щоб синові допомогти.

Коли я розповіла все це чоловікові – він неабияк розлютився. Не хоче знати матір. А мені її вже просто шкода. Думаю, той Коля нахабно використовує її.

Та що ми можемо зробити в цій ситуації?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector