Свекруха передивилась ток-шоу і здуріла! Вимагає у нас тест ДНК, щоб точно знати, чи може переписати онукам квартиру…

Ми з чоловіком виховуємо одну донечку, а от у його рідного брата аж троє дітей. До свекрухи в село приїжджаємо не часто, бо живе вона далеко. Тому буваємо у неї хіба що на свята. Та її, в принципі, це ніколи особливо й не хвилювало, вона сама відверто казала про те, що внуки для неї це зайвий шум, який додає лише дискомфорт.

Одним словом, вона не чіпала нас, ми не чіпали її — так і жили. 

Але одного разу вона приголомшила нас своїм проханням. Зателефонувала чоловіку і каже:

– Я вже стара, хто зна скільки жити буду, хочу скласти заповіт. Для того мені потрібен ДНК-аналіз для визначення родинних зв’язків між мною та вашими дітьми. 

– Мамо, ви що, передивились ток-шоу? Навіщо вам цей тест? – запитує чоловік. 

– Я хочу переконатись, для свого спокою, що внуки справді мені рідні. 

Прохання бабусі нас всіх дуже повеселило, але не здивувало. Вона ж обожнює різні телевізійні шоу і вірить їм більше, ніж рідним дітям. Ми ще навіть жартували, що вона, мабуть, сама хоче стати героїнею якогось випуску, тому й задумала якісь заповіти та ДНК. Жартували, сміялися аж поки брат мого чоловіка не зробив той ДНК.

– Так, я вже передав мамі аналіз. Через таку дурницю залишатися без спадку — це повна дурня! – казав він.

Пошепки

– Але ж це так принизливо доводити рідній матері, що її внуки є біологічно спорідненими з нею, — обурливо відповів мій чоловік.

Після того свекруха повідомила, що записала в заповіт свого молодшого сина. Нашому з чоловіком здивуванню та обуренню не було меж. 

Через те ми навіть посварились, бо чоловік вже був готовий здавати аналіз, але я була категорично проти.

– Та може плюнемо на наші принципи й все-таки зробимо той ДНК? – сказав чоловік. 

– Ти серйозно? Пропонуєш бавитись у дурні ігри твоєї мами? Якщо вона не вірить, що наші діти є її онуками, тоді хай поцілує мене…. Сам знаєш куди! Так принижуватися я не хочу! 

Ми так і не робили аналізу, просто чекаємо на вердикт героїні програми. Цікаво, що ж їй вистрілить в голову написати у той заповіт? 

Як ви вважаєте, чи нормально просити про таке у своїх синів?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector