Свекруха постійно казала, що я зраджую чоловікові. Але насправді це її синочок попався на гречці!

У мене була чудова родина – коханий Павло та донечки, Вікторія та Віталіна. Подруги та колеги казали, що по-доброму заздрять мені. Однак, мені аж розридатися хочеться, чесно. 

Адже у нашій ідеальній картинці є своя ложка дьогтю – свекруха. Олена Дмитрівна мене одразу не полюбила. А все через гроші. От її синочок такий молодець, доріс до заступника директора, має частину акцій від компанії, подорожував світом. 

І тут почав зустрічатися зі мною – звичайна дівчинка з села, яка живе на орендованій квартирі та робить манікюр у салоні краси. Раз почула, як вона казала “нащо тобі ця нігтьопилка”. Але, на щастя, у Павла були мізки не слухати такі докори свекрухи. 

Через рік стосунків ми зіграли весілля та я переїхала на квартиру чоловіка. Тільки от Олена Дмитрівна до останнього намагалася мене витіснити з родини. То вигадала, що дівчатка нагуляні і прийомні. Потім казала, що я аферистка і якась відьма, приворожила Павла. 

А в чоловіка така робота, що треба постійно їздити у відродження на декілька днів. І от пані Олена вигадала, що поки Паші нема вдома, я приводжу туди коханців:

– Поки ти гроші на родину заробляєш, вона з іншими у ліжку кувиркається. Ти камери спостереження постав!

Але ні камери, ні допит сусідів свекрусі не допоміг. Додому максимум приходили кур’єри чи охорона і все. Ну раз сантехніка викликала. 

Мені раніше було смішно з цього, чесно. Але коли свекруха почала на всю родину мене “ославляти”, що я така гульвіса, то вже не могла терпіти. Після чергових звинувачень поїхала до чоловіка в офіс, аби він нарешті розібрався з тим цирком, який влаштувала його мамуся.

Пошепки

От я відчиняю кабінет. заходжу… а там Паша з якоюсь дівкою обіймається на столі. На секунду здалося, що то просто якийсь розіграш чи сон. 

– Лідо, я зараз все поясню, почекай, – ніяково защіпає сорочку Павло.  

Але я поїхала додому вся в сльозах. Як виявилося, Паша мені рік точно зраджував. І найобразливіше – свекруха була в курсі цих подій, уявляєте? Вони хотіли мене зловити на “зраді”, аби просто мати вагому причину для розлучення. Щоб я вийшла поганою вівцею у цій історії. Змовилися про такий ідеальний план. Але, як бачите, він дав велику тріщину. 

У мене в голові не вкладається, як дорослі люди змогли піти на такий огидний вчинок. Звісно, я першою написала заяву на розлучення і зараз у нас триває суд. Свекруха намагалася якось виправдати вчинок Паші перед іншими родичами, але вони їй вже не вірили.

Як то кажуть “на злодії і шапка горить”. Але я щаслива, що зловила Павла на зраді. Тепер у мене точно чиста совість та я нікому нічого не винна. Сподіваюся, що з часом свекруха зрозуміє свою помилку і вже нормально буде ставитися до іншої невістки. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector