Свекруха потайки прийшла в нашу квартиру і такий сюрприз залишила. Ніколи не здогадаєтесь

Після весілля ми з Микитою мусили оселитися у свекрухи. Тоді нам бракувало грошей, аби придбати власну квартиру. Та ми обидвоє багато працювали, відкрили власний бізнес, невеличку крамницю. Довелося цілодобово гарувати, аби почати отримувати бодай маленький дохід.

Та свекрусі ми давали гроші на продукти, оплачували комунальні, намагалися не заважати вдома. Та й що казати, вдома ми майже не були. 

Насправді Ніна Петрівна не мала на що скаржитись. Я прибирала, час від часу готувала. Деколи ми замовляли їжу, аби було простіше. В холодильнику завжди були делікатеси. Батьки мали змогу економити свою пенсію. Також я навчила свекруху користуватись своїм ноутбуком. Їй це дуже сподобалось, почала переглядати якийсь детективний серіал. Та я була не проти.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось минуло кілька років і ми нарешті назбирали на власне житло. Зробили там гарний ремонт і переїхали. А потім вирішили, що заслуговуємо на невеличкий відпочинок. Поїхали на три дні в гори. Про всяк випадок залишили ключі свекрусі.

Так сталося, що нам довелося повернутись на день раніше. І от ми заходимо у свою новеньку квартиру і бачимо страшенний безлад. На хвильку склалося враження, що тут були грабіжники. Плями на новій підлозі, немитий посуд. Потім я побачила свій ноутбук на дивані поруч із залишками їжі. Відкрила його, переглянула історію і зрозуміла – свекруха свій серіал дивилась. І тут увійшла Ніна Петрівна:

Пошепки

 – Ой, а чого ви так рано?

 – Так вийшло. А у вас тут що вечірка була?

 – Та ні. Я просто вчора приїхала перевірити, чи все добре. А тоді побачила в холодильнику всіляку смакоту. Без вас ми такого собі не дозволяємо. Затрималась допізна, того й вирішила зранку поприбирати.

 – Могли б хоч попередити. Зрозумійте, тут все нове, дороге, треба берегти.

 – Ой, ви в мене роки жили, а я вам нічого не казала. Невже шкода.

Я не знала, як пояснити людині, що не можна без дозволу до нас приходити, їсти та псувати майно. А ви як вважаєте?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector