Свекруха про мене не зовсім хорошої думки. Вона вважає мене неосвіченою дівчиною, яку утримує її син

Свекруха переплутала і набрала мене замість подруги. Я слухала і підтакувала в потрібних місцях. 

На вихідних ми як завжди пішли в гості до батьків мого чоловіка. Смачно пообідали, випили вина, подивилися фільм і поїхали додому. Свекруха поводилася дуже дружелюбно і весело. Мені здалося навіть, що вона трохи захмеліла. Коли ми прийшли додому, чоловік відразу ж пішов в душ. А у мене задзвонив телефон. Турбувала нас свекруха. Я спочатку подумала, що ми щось забули, і вона набирає нам про це сказати. Але виявилося, що вона просто переплутала номер. 

Мене і її кращу подругу звуть Наталя. Ось вона, мабуть, не так прочитала запис в телефонній книзі …

Пошепки

Я не втрималася і почала слухати її монолог, в потрібних місцях підтакуючи. Виявилося, свекруха про мене не зовсім хорошої думки. Вона вважає мене неосвіченою дівчиною, яку утримує її син. Мою професію вона взагалі за посаду не вважає. Так … порпається в зубах. Ще свекруха впевнена, що після пологів я розтовстію і буду огидна моєму чоловікові. І взагалі, я не варта такого прекрасного хлопчика. Я не витримала і зрештою поклала трубку. У мені стільки всього накипіло. Хотілося підійти до чоловіка і висловити все, що я думаю про його матір. Але чоловік поки плескався в душі, і я вирішила набрати старшу сестру.

Маруся була вже десять років заміжня, виховувала двох синів. Її свекруха була людиною складною, але у сестри моєї з нею склалися просто ідеальні стосунки. Сестра вислухала мене і сказала, щоб я скандалу ніякого не робила. Всяке в житті буває. Ось коли у мене з’являться діти, я зрозумію поведінку своєї свекрухи. Я тоді зібрала всю волю в кулак і послухалася сестру. Зараз я вагітна і прекрасно розумію, що вчинила правильно і яку мудру пораду дала мені моя сестра. Для кожної матері своя дитина найкраща!

Що ви про це думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector