Свекруха прийшла до мене з неочікуваною розмовою. Єдине, попросила не казати правду її синові

Того дня гостей я точно не чекала. Але це була непередбачувана ситуація, повірте. До мене завітала свекруха. Я тоді була вагітною. Ясна річ, що першою про це дізналася моя дорога Ірина Володимирівна. Чоловік одразу їй все розповів. А все тому, що у нас 5 років поспіль не виходило завагітніти. А тут ось таке диво. От з тієї миті й почалися часті неочікувані візити моєї свекрухи. Ми навіть якось зблизилися тоді. Зрештою, гріх було нарікати на матір чоловіка. Вона ніколи не втручалася у наші справи, не лізла з марними порадами. Просто щиро переймалася про нас.  

І ось того дня свекруха привезла з собою тортик і ми всілися на кухні за своїми жіночим балачкам. Спершу я гадала, що в неї просто роботи не було, от і вирішила нас провідати. Але потім Ірина Володимирівні повідала мені справжню причину свого візиту. 

— Маю до тебе одне прохання.

— Яке ж?

— Не кажи моєму синові, що дитина не від нього. Хай потішиться. 

Я вдала, що нічого не розумію. Але це було марно. Мене викрили обставини. Виявляється, жінка давно знала про діагноз сина. А ми обоє не поспішали з аналізами. Просто “вірили” в диво. Насправді ж мій чоловік був безплідний. Хоча й сам про це нічого не знав.

У дитинстві він перехворів на серйозну хворобу. Далі пішли ускладнення і в результаті коханий не може мати дітей. Ясна річ, що і я не Марія. Дивно, що свекруха не звинувачувала мене, не ображала, не влаштовувала скандалу. Навіть навпаки, здається, зітхнула з полегшенням.  

А насправді ж усе було так. Ми з чоловіком якось сильно посварилися. Настільки, що я зібрала речі і пішла з дому на декілька днів. Тоді я й зустріла свого старого знайомого. Далі ми зайшли в бар трохи випили і понеслося. Не знаю, чи це випите в голову вдарило, чи злість взяла своє, але я зрадила коханому. 

Потім наші ляхи розійшлися.А з чоловіком я помирилася. Повернулася додому. І через місяць зрозуміла, що дивно почуваюся. Пішла по тест в аптеку. Позитивний.

Пошепки

 Я й сама думала, що дитина від чоловіка. Обранця я любила. І ми не збиралися розлучатися, тож я просто приховала від нього цю деталь. 

 І ось свекруха, виявляється, уже все зрозуміла. Але прийшла вона не зі злими намірами. Вона підтримала мене і пообіцяла тримати все у секреті. Зрештою, кращої долі її синові годі й очікувати. Їй головне було, щоб я народила здорове дитя. 

І в нас справді народилася здорова рудоволоса дівчинка.

Ясна річ, що чоловіка бентежив золотистий колір пасем. Але щастя затьмарювало сумніви. Але не все пройшло так гладко, звичайно ж. Перед випискою свекруха все готувала до приїзду невістки з дитиною. Як раптом її син прийшов додому дуже п’яним. Побачивши стан сина, жінка почала випитувати, що ж сталося. Так вона й збагнула, що чоловік уже знав усю правду.  Його знайома акушерка по секрету передала, що група крові в дитини не збігається з тією, яка мала б бути у нашого спільного малюка. 

Свекруха, звичайно ж, молодчинка, спершу пробувала обдурити сина. Гнула свою правду і крапка. А потім коханий почав погрожувати тестом ДНК і довелося розколотися. Мати виклала синові всю правду про все. І про свою брехню теж згадала. Мовляв, це ж твій єдиний шанс. Чоловік був шокований. Але йому не залишалося нічого, окрім як прийняти мене з донею. Він давно мріяв про діток, а тут такий шанс. Та й вік у нас уже підганяє до батьківства. Словом, ніхто із нас не жаліє про скоєне. Мені часом буває дуже соромно, але я вже за все перепросила в коханого. 

Що думаєте про ситуацію?

Чи правильний вибір зробив чоловік?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector