Свекруха приїхала до нас полікуватися. Однак, після її поведінки мені і сам лікар не завадить

Ми з чоловіком живемо у Трускавці. Купили тут квартиру декілька років тому, взяли кредит на машину. У нас є дві донечки, Марія та Софія. 

Моя свекруха Ольга Павлівна вже років 20 на заробітках. Я вперше з нею познайомилася на весіллі. Уявляєте? Свекруха вкрай рідко приїздила до України. Її не було ні на хрещенні дітей, ні на святах. Раз на рік приїхала, побула тиждень та поїхала. До речі, грошей ні на весілля, ні на квартиру та машину нам не давала. 

Але цього разу їй щось все-таки переклинило і вона вирішила вже не працювати в Італії. У травні буквально повернулася додому. А потім почала скаржитися Миколі, як їй погано, руки та ноги болять, серце коле, тиски скачуть. То ми запропонували їй приїхати у Трускавець, підлатати здоров’я. Навіть сказали, що за готель не треба платити, хай ночуватиме у нас. Дівчатка дуже сумували за бабусею та все чекали, коли вона приїде. 

Тільки от я вже через 2 години дуже пожаліла, що пустила пані Ольгу додому. З порогу почалися докори щодо ремонту, порядку вдома, продуктів у холодильнику. Все їй було не так – погані шпалери, борщ не такий червоний, картина криво висить. Не соромилася навіть онучок критикувати за їх малюнки на стіні. 

– Господи, Олено, ти знала, що я приїду. Не могла поприбирати вдома?

– Так ми вчора з дівчатками порядок навели, все чистенько

– То ви вже прибирали? Боже, тобі понад 30, а руки з одного місця ростуть. 

І замість того, аби піти собі на якісь процедури в санаторії, зробити масажі чи елементарно прогулятися з внучками, пані Ольга постійно шукала, до чого б ще вчепитися. А коли з роботи приїхав Микола, то висловила йому своє “фе”. Звісно, ніхто мене не хвалив. 

Пошепки

Дуже образливо, що Коля за мене навіть заступитися не хоче:

– Слухай, моїй мамі 60. Вона старша людина і точно знає, як краще. Ти маєш дослухатися до її порад.

– Порад? Та вона ходить і командує. Все їй не так!

– Моя мама 20 років працювала у сеньйорів і ти б мала у неї дечому повчитися. Твій борщ дійсно не такий смачний.

Я вже не хотіла навіть після роботи приходити додому. Але свекруха щоразу знаходила нові причини для сварки. Коля на її стороні. От відколи його мама приїхала, то він дуже змінився. Став таким грубим, хамить, кричить що на мене, що на дітей. 

Приїзд свекрухи став мені кісткою в горлі. І я бачу, що пані Ольга навіть не збирається їхати додому. Раніше Коля мені руки цілував за той борщ, а тепер навіть до столу не хоче сідати. 

Що мені робити далі? Порадьте, будь ласка, бо я скоро сама в той санаторій нерви поїду лікувати! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector