Свекруха сховалася від мене у ванній кімнаті, а коли я її насилу звідти витягла, вона показала мені, що хотіла приховати

Я дуже поважаю свою свекруху, вона – чудова жінка, яка ніколи не втручається у наше з Дмитром особисте життя. Валентина Миколаївна часто до нас навідується в гості, але мені такі візити тільки радість приносять.

Я завжди намагаюся пригостити стареньку чимось смачним, у неї вже немає багато сил, аби готувати собі якісь кулінарні шедеври. Того разу вирішила спекти пиріг. Побачила, що мені бракує цукру та молока для начинки. Свекруха люб’язно погодилася піти в магазин і купити все необхідне, поки я займатимусь тістом. 

Я витягла з гаманця гроші, віддала Валентині Миколаївні, а сама пошкандибала на кухню. За кілька хвилин свекруха повернулася додому, але мала дуже наляканий вигляд. Кинула на підлогу пакет із цукром і швиденько побігла до ванної кімнати, та ще й двері на ключ замкнула. 

Я дуже злякалася, бо не могла зрозуміти, що з нею трапилося. Спершу мені здалося, що Валентині Миколаївні стало погано на вулиці, тож я почала кричати і гримати у двері з усіх сил, мало їх із завіс не зняла, так хвилювалася. 

Після кількох моїх відчайдушних спроб витягти свекруху з ванної вона таки вийшла сама.

– Що з вами? Щось трапилося?

Я побачила, що свекруха ховає щось під своїм светром. 

– Аліночко, пробач мені, будь ласка, мені так соромно, що я його сюди притягла, але так і не змогла пройти повз. 

Після цих слів я почула тихе муркотіння. Валентина Миколаївна відгорнула накидку, і я побачила маленьке руде кошеня. 

– Я знайшла його біля магазину. Він був там зовсім сам. Я не могла не допомогти, – продовжувала виправдовуватися свекруха.

Пошепки

Я поглянула на перелякану стареньку, на її нового товариша і мало не розплакалася. 

– Ну, що ви! Все гаразд! Як я можу на вас сердитися. Валентино Миколаївно, ви молодець, що його врятували, я б вчинила так само.

– Справді? 

– Звісно! Ну, що ходімо годувати вашого малюка? – радісно спитала я.

– Я його вже напоїла в туалеті молоком. На випадок, якщо ти будеш проти, і мені доведеться його віднести назад, – винувато відповіла свекруха. 

Я розсміялася і сказала:

– Тоді ходімо, я вас погодую!

Тепер руденький пухнастик живе у нас із Дмитром, а Валентина Миколаївна, коли до нас приходить, приносить своєму улюбленцю гостинці. 

Чи розсердилися б ви на свекруху на місці Аліни?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector