Свекруха таку аферу провернула з квартирою, аби лиш Артемові ні копійки не перепало. Тепер єдине місце, де ми з нею бачимося – кабінет адвоката і суд!

Моя свекруха зробила нам таку підставу, що словами не передати. Мій Артем досі в шоці та щоразу, як розмова заходить за маму, то “рве та міче”.

Отож, мій Артем – наймолодший у родині. І так вийшло, що мама, Валентина Василівна, щось його любов’ю обділила. То солодощі не купувала, хоча Артем приносив їй хороші оцінки. То забороняла гратися в комп’ютер, виходити гуляти та карала за будь-яку маленьку провину.

Хоча от старших доньок, Ольгу та Марину, вона так залюблювала, що аж словами не передати. У дівчат постійно була гарна косметика, одяг, ходили на гульки щосуботи в нічні клуби.

От якось так вийшло, що всі жіночі справи у квартирі замість сестер виконував хатні справи.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Для того, аби оплатити весілля Ольги, пані Валентина їхала на заробітки в Італію на 4 роки. Гулянка була розкішна, 2 дні святкували в дорогому ресторані.

А потім мама ще й продала якусь ділянку в селі, аби Ользі ще квартиру купити. Марині так не дуже пощастило в особистому житті – вона рано розлучилася з своїм чоловіком (ще вагітна була) та повернулася до мами.

І так мам дала донька все, але про Артема якось забула. Добре, що у мене вже була квартира-однушка до весілля, яка дісталася у спадок від бабусі. Артем вклався у неї добре та сам оплатив ремонт.

Коли у нас народилася донечка Юлечка, то свекруха навіть на виписку та хрещення. Бо, бачте, старший онук Павло у школі виступав і вона хотіла прийти на свято. Звісно, подарунку від неї ми не отримали, хіба усне побажання.

Моя мама живе за 500 кілометрів, а батько помер. Тому я сама не могла давати ради з дитинкою, Юля постійно плакала та мала коліки в животику.

Я декілька разів телефонувала до пані Валентини, просила хоча б на годинку прийти у гості та допомогти з Юлею:

– Анька, у мене, крім твоєї малої, є ще інші онуки. Чи мені розірватися? – нарікала свекруха на мене.

І от зараз я знову вагітна. Звісно, в однокімнатній квартирі 4 людям буде дуже тісно, нам тут ледь вистачає місця на ліжечко для Юлі. Тому Артем вирішив звернутися за допомогою до мами:

– У тебе квартира на 3 кімнати, можеш нам дати 1/4? тут і так 110 квадратів.

– Як то?

Пошепки

– Ну от поклич нотаріуса, хай він оцінить кожну частку. І так буде сума. Нам якраз вийде на перший внесок.

Ми вже з Артемом подивилася на гарну, трикімнатну квартиру в новобудові. Половину вийде дістати з продажу моєї однушки, половину якось за рахунок кредитів нашкребемо. Однак, зараз треба взяти суму на перший внесок.

Але свекруха почала скандалити за цю квартиру і виставила нас за поріг.

Ми майже тиждень не говорили. Я вже і сама вирішила зателефонувати до Ольги, аби хоча б вона якось повпливала на матір:

– Який поділ квартири? Вже ви свій шанс втратили?

– Як це?

– А так! Мама цю трьошку вже буде сама міняти на дві окремі квартири. Ми вже договір підписали.

– А мені?

– Під свині! Годі з моєї мами соки пити, вона вам нічого не винна.

Як виявилося. за цей тиждень свекруха встигла провернути аферу – її сусідка з 1 поверху шукала одну квартиру, а натомість мала дві (одна в будинку, в якій вона жила, а другу десь на Сихові).

І вони вже встигли підписати всі папери, Ользі та квартира дістається, яка на Схові і вона вже туди перевезла всі речі.

Ну і тепер Артур не має права претендувати на спадок, адже його ніхто в нових квартирах не прописував. І спробуй ще доказати, що нам повинні дати хоча б пару тисяч з тої квартири. Було житло на 110 квадратів, а стало тепер на 50 квадратів. Це ж навіть по грошах буде відчутно.

Ось це настільки треба не любити свого сина, аби так за його спиною провернути афери. Марина взагалі нам сказала, що не буде лізти в наші сварки, бо їй мама і так квартиру подарувала. Певно, боїться, що якщо вона стане на наш бік – то мама її квартиру геть забере, бо пані Валя офіційно за паперами там власниця. 

Що нам далі робити? Як ще вибратися з такої складної ситуації? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector