Свекруха віддала свою квартиру доньці та переїхала жити до нас. Але цим нахабам досі мало!

У мене з чоловіком є дві квартири. Свою я отримала у спадок від бабусі, вона переїхала в село. В її однушці ми зробили ремонт та вирішили здавати в оренду. Ну а чому житло буде просто так стояти? Хай там живуть люди, а ми отримуватимемо стабільні гроші щомісяця. 

Квартира мого чоловіка велика, на 3 кімнати. І це він не отримав просто так, а важко працював. У 18 років він вже мав роботу на будові, робив ремонти і часто ще їздив закордон на сезонні будівництва. Тим паче, свекруха, Валентина Петрівна, йому ще з дитинства говорила, що він сам на все має заробити, а не просити в рідних допомоги. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

З одного боку, я погоджуюся з такою думкою. Але, часом, пані Валентина була аж надто жорстока до сина, а от молодшій доньці Тетяні давала все готове. Зовиця вміло користується і досі маминою любов’ю, отримує і новий телефон, і машину минулого року їй у кредит взяли. Борги, до речі, виплачувала свекруха зі своєї зарплати. 

У мого Дмитра є власний бізнес, займається досі ремонтом, але тепер у нього багато працівників. Ми живемо у достатку та даємо діткам все найкраще – від одягу та іграшок до навчання. А ще багато відпочиваємо у Буковелі чи в Одесі. 

Однак, 4 місяці тому зовиця завагітніла. Швиденько розписалися, відсвяткували у кафе. Її наречений не місцевий, приїхав з якогось села забитого. Жити на орендованій квартирі вони не захотіли, тому свекруха покликала до себе. Але її квартира маленька, всього 1 кімната і кухня. 

Тому от пані Валентина ледь не щодня капала нам на мізки. “Нам тісно”, “місця не вистачає”, “нема куди ліжечко поставити”. Я розуміла, що так свекруха просто натякає на переїзд до нас. Чоловікові її стало шкода, тому ми вирішили все-таки піти свекрусі на поступки. Ну ми ж одна родина, повинні один одному допомагати. 

Ох, я вже через декілька днів встигла пожаліти про це, чесно. Бо, як виявилося, свекруха навіть не хотіла цінувати нашу допомогу. 

Одразу почала наводити порядки у нашій квартирі. Одяг переклала у шафі, тарілки забрала, провела повну ревізію холодильника. У смітник полетіли наші дорогі продукти, ікра, фрукти та овочі. 

Мало того, вона всі свої гроші з пенсії віддає доньці на комуналку. Нагадую, що Тетяна живе не сама, а з чоловіком! 

– Чому це Данило не знайде собі роботу? До кінця життя будете його на своїй спині тягти?

– Зараз важкі часи, війна. Де ту роботу шукати?

Щоб ви розуміли, чоловік навіть пропонував йти Данилові до себе на роботу. Однак, отримали відмову, бо “це надто низько – замішувати бетон і класти плитку”.

Пошепки

Якщо Тетяні не вистачає грошей мами, то вона телефонує до Діми та просить гроші. Ми їй і так вже купили коляску, ліжечко та іграшки. І Тетяна вимагала саме нові речі, ношені не хотіла. 

– Що це за старі шапочки?

– Це ще від мого сина, Павлика. Дивися, красиве, тут малюнки. 

– Я не збираюся дитині давати таке дрантя. Він не жебрак, аби доношувати речі за іншими. 

Звісно, свекруха потім вичитала мені нотації та назвала скупердяйкою за звичайні речі! 

А нещодавно прийшла додому і заявила, що знає, як краще розпорядитися моєю квартирою:

– Тані та Данилку буде тісно у моїй квартирі. Там всього 1 кімнатка, ремонт радянський. 

– Так нехай собі купують нове, більше житло. Іпотеку оформляти чи кредит.

– А де гроші взяти? Хіба я продам свою однушку, ти також, разом докладемо та купимо. Буде їм подарунок такий. 

Сказати, що я була шокована – то нічого не сказати. 

Я не знаю, як бути далі. Мені набридли постійні сварки та крики від свекрухи через гроші. Хочу просто взяти та віником вигнати пані Валентину геть, аби вона боялася навіть у наш район приходити.

От що ви можете порадити, люди добрі? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector