Свекруха вмовила позичити їй гроші на омріяну шубу. Але коли ми попросили повернути борг – то Галина Павлівна такий скандал влаштувала, всі сусіди чули.

Яка ж я зла на свекруху. Зрозуміло, що без допомоги мого чоловіка Галина Павлівна не втілила б свій план. Слава досить довірливий. Але від цього роздратування меншим не стає. 

Річ у тім, що Галині Павлівні терміново знадобилась шуба. Вона так насідала на нас з цією ідеєю, наче тільки цей предмет одягу врятує їй життя. Одного дня прибігла до нас, щоб поділитися своєю ідеєю. 

– Дітки, я хочу, щоб ви подарували мені шубу! –  радісно заявила свекруха.

– Яку шубу, мамо? – запитав Слава. 

– Хутряну! 

– А чому ви самі не купите собі її? – запитую у свекрухи.

– Бо я не маю грошей, пенсія маленька. Тому вирішила, що саме ви шубу і подаруєте, – повідомила свекруха.

Я зі Славою одружена всього рік. Живемо на орендованій квартирі і намагаємось з зарплатні відкладати гроші. Молодих спеціалістів зараз не дуже цінують, тому і платять небагато. Навіть поїхати відпочити не можемо. А тут ще свекруха зі своєю шубою. Ми намагались їй пояснити, що наразі не можемо собі дозволити їй купити шубу. Але у Галини Петрівни був заготовлений контраргумент.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Я життя прожила, а шуби нормальної так і не мала. Тебе виростила, вигодувала, вивчила. А ти не можеш мамі шубу купити? Така твоя вдячність? Чи я не заслужила на старості років? 

Як на мене, так собі аргумент. Виростити і вивчити дитину – це прямі обов’язки всіх батьків. За подвиг не вважається. Але Славкові було ніяково від таких розмов. 

Пошепки

Галина Павлівна помітила, що аргумент не дуже подіяв, вирішила зайти з іншого боку. 

– Зробімо так! Ви сплатите половину вартості шуби, а іншу я сама якось виплачу. Це якраз буде вашим подарунком мені на день народження, – запропонувала свекруха. 

І в перші декілька днів ми свекрусі вірили. Слава з Галиною Павлівною поїхали в магазин, обрали шубу, яка коштувала тридцять тисяч гривень. Для нас це великі гроші. Довелось оформити кредит. Я скріпила зубами, злилась, але мені це не допомогло.  

– Кохана, шуба – необхідна річ, яка має бути в гардеробі у кожної жінки, – запевняв мене чоловік.

– То чому ж у мене в гардеробі її досі немає? – запитую у чоловіка.

Слава нічого не відповів. Схоже, його це не сильно хвилювало. Протягом 4 місяців ми сплачували кредит. Намагались вносити суму більшу за потрібну, щоб швидше скинути з плечей цей тягар. Поки чоловік виплачував половину кредиту, Галина Павлівна тим часом хвалилась перед знайомими своєю обновкою, нам розповідала, що подруги лікті кусають від заздрощів. 

Коли внесли останній платіж, напросились в гості до свекрухи, щоб передати їй реквізити. Славік збирався пояснити мамі, як сплачувати через онлайн-банк. Та коли ми заговорили за кредит Галина Павлівна влаштувала такий скандал. 

– Та що ж це діється? Ти тепер з матері гроші вимагаєш? Я тебе годувала, одягала, то теж тепер маю рахунок виставити? – кричала свекруха. І грала так натурально, навіть заплакала. Ми з чоловіком від шоку втратили дар мови. А Галина Павлівна все продовжувала.

– Я думала мені дітки подарунок зробили на день народження! А ви он як! Що я тепер маю сказати подругам? Що мій син спочатку пообіцяв подарувати шубу, а тепер вимагає за це гроші? 

Так ми і пішли від свекрухи ні з чим. Славік досі виплачує кредит за мамину шубу. Чоловік став на бік мами, каже, що не сваритиметься з нею. Я сказала, що більше, ніж коробку цукерок, свекруха не отримає нічого. Ліміт на подарунки вичерпався завдяки шубі. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector