Свекруха дивилася на мене, ніби не розуміла, що відбувається. І вперто не хотіла мене слухати

Щосуботи у мене за планом генеральне прибирання. Витерти пилюку, перебрати одяг у шафі, закинути у пралку. Тим паче, у гості мала приїхати свекруха Олена Вікторівна. Вона ще той ревізор у прибиранні. Ще не вистачало їй такої трубки, спеціального монокля та детективної шапки. А клеймо “погана невістка” не хотіла отримати. 

Але онуки дуже сумували за бабусею, так любили, коли вона приїздила. Маленька Тоня сідала їй на коліна та просила розповісти казочку. А Павлика навчила рахувати та писати, йому ж скоро до школи. Чесно, глибоко у душі я раділа, коли з’являлася  така “нянька”. Тоді я могла спокійно зробити вечерю, подивитися з чоловіком фільм чи просто поспати. 

От заходить свекруха до хати, як завжди з декількома сумками – фрукти, овочі, тепле молоко та домашній сир.

– Давайте пальто, мамо.

– Ой, ні, я так змерзла, трішки у ньому погріюся.

– Та я краще батареї підкручу, знімайте.

– Ні, не буду!

“Пік!” – щось жалібно пискнуло.

– Що це? 

– Де? Може, то діти? Я піду до них! 

– Постривайте. Що це ви ховаєте у пальто? 

Пошепки

Пані Олена довго дивилася на мене таким поглядом, ніби не розуміє, що зараз за цирк відбувається. Шифрується, як той Штірліц. А потім похнюпила носа й дістала з внутрішньої кишені чорний клубочок.

– Так жалібно скавчав біля вокзалу, ну не витримало моє старече серце!

У долоні пані Олена тримала мале кошенятко. Воно скрутилося у кубочок та жалібно нявчало.

– Будь ласка, не проганяй його геть!

– Хто сказав, що я прожену котика геть? Навпаки, добре, що ви його забрали. Знімайте пальто, а я піду йому молочка наллю.

Так у нашій родині з’явився Сажик. Виріс великим, чорним пухнастим котом. Діти дуже його полюбили, навіть засинають з ним. Сажик муркотить їм свою котячу колискову. 

– Це найкращий подарунок, бабусю! 

Я дуже щаслива, що у мене є така хороша свекруха. Адже якщо людина має добре серце, то вона даруватиме своє тепло та любов всьому світові.

А ви погоджуєтеся з такою думкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector