Свекруха виховує онучку колишньої невістки. І постійно конючить гроші у мого чоловіка. Хіба їй не вистачає аліментів?

Так сталося в житті, що я тільки рік тому зустріла справжнього чоловіка. Спершу не вірила, що колись зможу покохати чоловіка після розлучення. І от через декілька місяців кума познайомила мене з Мирославом.

Його, до речі, не злякала моя донька Ксенія від попереднього шлюбу. Він одразу знайшов з нею спільну мову, хоча доньці 15 і це вважається важким віком у підлітків. Вона його татом не називає, але сприймає як дуже і дуже хорошого друга. Мирослав часто дає їй якісь кишенькові гроші, купує косметику, відпускає до подруг на ночівлю. 

У мого Мирослава також є дитина від попереднього шлюбу. Донечка, звати Оленка. Їй 9 і вона живе разом з мамою Мирослава, Галиною Дмитрівною.

– А де мама Оленки?

– Вона у Німеччині. Поїхала в Берлін на заробітки. 

Спершу я вірила в цю казочку. Однак, кожна любляча мама буде присилати своїй доні якісь гостинці, одяг, іграшки, гроші. А от за рік часу (скільки я знаю Мирослава), то Жанна тільки раз передала пакунок продуктів для доньки. Зручно жінка зробила – втекла закордон, дитину кинула на бабусю та колишнього чоловіка. 

Повірте, я бачила ті фотографії у Фейсбуці. Це якась наче анкета для пошуку завидного нареченого. Знімки з кафе, нічних клубів. До речі, ні слова про те, що вона має дитину. 

Ну Мирослав, як люблячий батько, забирав та відвозив донечку на танці, на вихідні ходили разом гуляти чи у кіно. Я нормально ставлюся до пасербиці, вона ж ні в чому не винна. Окрім того, Мирослав витрачає 5 тисяч гривень аліментів. 

Однак, місяць тому свекруха почала ледь не щодня телефонувати до Мирослава “А Оленці треба одяг”, “Я тут знайшла взуття”, “Побачила на Оленку”. І так з картки Мирослава зникало по декілька тисяч гривень. Я розумію, що дитині потрібно купувати одяг, продукти. Але от забаганки свекрухи вийшли за межі. Ну любить вона побалувати Оленку за рахунок Мирослава. 

Хотіли купити генератор на зиму – а все, грошей не вистачає, бо всі наші гривні пішли у гаманець свекрухи. 

– Може, ти трохи поговориш зі своєю мамою? Або ж згадаєш про колишню жінку? Вона що, забула, що дитину має?

– Я розумію, але…

– Але що, коханий? У тебе є ще інша родина, ти забув про нас?

Якщо Вас зацікавила історія – підписуйтеся на наш телеграм-канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мирослав сумно видихав і давав обіцянку, що скоротить витрати на Оленку. Бо цього літа свекруха повезла 9-річну дитину в гори (ага, радше, сама скористалася) та в Туреччину на море. Та і сама вона стала дуже гарно одягатися, робить манікюр у салоні краси, нарощує вії. Ну точно “підкрадає” у Мирослава гроші. 

Пошепки

Однак, минулої суботи до Мирослава знов подзвонила його мама:

– Ми пішли у магазин, Оленка побачила ролики. Кинь мені на карточку 1500.

– Мамо, я зараз нема на карточці.

– Ну я підійду до тебе, ми недалеко, ти даси готівкою. 

І що ви думаєте? Свекруха з дитиною прийшли до Мирослава по гроші. Я вже не мала сил терпіти і вирішила трохи запхати носа:

– А хіба її мама не передає гроші? Просто могла вже заради донечки дати пару євро…

– Ой, а тобі яка різниця? Ти чого за чужою дитиною слідкуєш? Свою маєш, от її і контролюй.

– Нащо дитині на осінь ролики? Краще б купили теплу куртку. Хіба 5 тисяч вам замало? Чи ви не тільки на дитину, але й на себе витрачаєте?

Свекруха почала так кричати і не посоромилася при онучці малій лаятися. Ну, видно, я її все-таки розкусила, бо на злодієві і шапка горить. Покричала, розвернулася, шарпнула дитину за руку та пішла геть

– І нащо ти цей цирк зробила? Чого мою маму спровокувала?

– Серйозно? Я просто запитала, а вже твоя мама тут кричала як свиня різана. От ти хіба не розумієш. що вона тебе обкрадає? 5 тисяч це нормальна сума на дитину. І нехай її мамашка з Німеччини хоча б продукти чи одяг передає. 

Ми не живемо багато. Я звичайна вчителька математики, маю на додаткові заняття учнів. Мирослав працює на фірмі, ставка і відсоток. Може мати і 10 тисяч зарплати, і 15 чи навіть просо 5, якщо продажі погані. 

І я бачу, що Мирославу важко фінансово розриватися на 2 родини. Та і сам знає, що Жанна у Німеччині відпочиває, поки він спину гне. 

От що мені далі робити? Я проти Оленки нічого не маю. Мене просто дуже дратує, що ніхто більше не хоче вкладати гроші в дитину, крім Мирослава..

Читайте більше життєвих історій за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector