Свекруха використовує левоміколь не тільки за призначенням. Лікує ним всі болячки постійно!

У мене в домашній аптечці є мазь левоміколь. Свекруха розповіла, що це універсальний засіб проти багатьох болячок. Вона сама вже давним-давно забула про інші дорогі гелі та мазючки. Адже левоміколь коштує буквально декілька гривень і продається в кожній аптеці! 

Гайморит:

Візьміть шматочок марлі на 10 см. та скласти вдвічі в смужку, довжиною 5 см. Промокніть такий джгутик у левоміколь та залиште в носі на 1 годину. Бажано в цей час лежати на дивані, аби джгутик не випав при активному русі та спокійно дихати. 

Проводити таку процедуру двічі на день, зранку та перед сном. Курс лікування триває 7-14 днів. До речі, так само можна лікувати запалення у вусі. 

Використовуйте тільки марлю, бо вата може застрягати у носі чи вусі. 

Пародонтоз:

Через цю інфекцію десна напухають та стають шершавими. А ще постійно кровоточать.

Спершу варто прополоскати рот відваром з шавлії, соди або ж мірамістином. Скрутіть невеликий джгутик марлі чи вати і обмастіть левоміколем. Прикладіть на хвору ділянку на 1-2 години. Повторяйте 2-3 рази на день. 

Якщо запалення на всій десні, то варто нанести мазь ватною паличкою або ж пальцем і залишити на 15 хвилин. Потім прополоскайте звичайною водою. 

Прищі: 

Ця мазь допомагає підліткам, коли починаються висипання на шкірі обличчя. 

Пошепки

Нанесіть левоміколь на невеличкий шматок марлі та прикладіть до прищів. Тримайте 2-4 години. Проводити таку процедуру доти, поки прищі не підсохнуть на обличчі. 

Якщо висипань багато, то нанесіть мазь тонким шаром на обличчя на 2 години. Потім змийте мазь теплою водою. 

Опіки: 

Промийте шкіру холодною водою та витріть насухо рушником. Відріжте шматок марлі, який обмотає добре ділянку та намастіть мазь. Міцно перемотайте та харчовою плівкою або ж лейкопластиром. 

Не знімайте пов’язку 24 години. Курс лікування 7-14 днів в залежності від того, наскільки швидко гоїться шкіра від опіків. 

Синці: 

Нанесіть тонким шаром мазь на синець і залиште, аби левоміколь всмоктався у шкіру. Повторювати 1-2 рази на день. 

Гнійні ранки та порізи: 

Спершу обробіть ранку хлоргексидином або перекисом, а потім ще протерти спиртом для дезінфекції. Далі ретельно намастіть ранку гелем. 

Якщо це рана, яка вже почала гноїтися, то варто спершу змочити ватний диск в антисептику та обережно прибрати гній. Потім намастити ретельно рану маззю та обмотати пов’язкою з марлі. Змінюйте пов’язку 2-3 рази в день.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector