Свекруха вимагає, аби ми придбали будинок біля неї. Та я знаю, що це жахлива ідея

Мої стосунки зі свекрухою важко назвати ідеальними. На людях вона така, що хоч до рани прикладай. Та поза очі постійно на мене говорить усілякі жахливі речі. Ще до офіційного одруження дуже довго вмовляла сина покинути мене. Усім своїм подругам розповіла, що її син вартий кращої й наш шлюб не триватиме довго.

Та ми все ж побралися. На щастя, від бабусі мені залишилася квартира, тож ми не мусили жити разом зі свекрухою. Але й такий варіант її не задовольняв. Вона хотіла нас контролювати. Коли побачила моє житло з відразою сказала:

 – Ніколи не розуміла, як в такій конурі жити можна. Тут навіть дихати нічим, ще й чути усе, що сусіди роблять. А ремонт який жах.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Квартира й справді була в поганому стані. Однокімнатна хрущівка, та ми робили усе, аби вона була затишнішою. Важче стало, коли в нас народилась донька. Та ми ніколи не скаржились, перспектива жити зі свекрухою, нехай і в просторому будинку, здавалась мені значно гіршою. 

Та потім я завагітніла другою дитиною. Тоді чоловік запропонував.

Пошепки

 – Зараз можна дуже вигідно оформити кредит на житло, ми маємо купити будинок, щоб діти мали двір і окремі кімнати. 

Насправді мені ця ідея сподобалась. Та раптом я дізналась, що мій коханий збирається купувати дім поруч зі своєю мамою.

 – Подивись, це чудова оселя. Я й власників знаю, вони знижку нам зроблять. Уяви, як зручно, мама буде тобі з дітьми допомагати. Двори об’єднаємо. А згодом, коли їй буде потрібен догляд – не доведеться через усе місто їхати.

Тієї миті я збагнула – життя поруч зі свекрухою буде для мене справжнім пеклом, вона сидітиме в нас цілодобово і критикуватиме усе, що я роблю. Але як мені бути? Чоловік не розуміє мого невдоволення.

Порадьте, як мені бути?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector