Свекруха вирішила “підіслати” свою родичку, аби та пожила у нас декілька днів. Однак, я була шокована з поведінки гості, не думала, що вона так подякує за гостину!

Декілька місяців ми з чоловіком купили простору, трикімнатну квартиру у новобудові. Поки ремонт зробили, поки борги та кредити віддали, а вже потім переїхали жити. 

І от я одразу вказала чіткі правила – тут тільки я господарюю на кухні, ніяких порад та помічників не треба. Особливо це стосувалося свекрухи, Лариса Миколаївна. Бо вона не раз любила прийти у гості без попередження та ще й коментувати наш ремонт. То їй стіни затемні, то диван не зручний, то крісла хитаються. 

Раз вже чоловік їй натякнув, що цей ремонт ми робили для себе, а не для неї. Тим паче, що вона нам навіть не хотіла зичити на будматеріали чи вибрати зі мною в Епіцентрі меблі. 

Але свекруха нам цього просто так не забула. Вирішила помститися цікавим методом – підіслала свою родичку.

Отож, субота, 7 ранку. Я ще солодко сплю у ліжку, аж раптом чую, як хтось стукає у двері. Чоловік спить, діти у кімнатах ще дрімають. Накидаю халатик, взуваю капчики та йду до дверей.

– Вітаю, а ви хто?

– Я Нінка з Волині. Мені Лариса дала вашу адресу, казала, що я можу тут пожити.

– Лариса Миколаївна?

– Так. Ну Лара, вона моя троюрідна сестра.

Я вирішила не скандалити з самого ранку, запросила гостю до квартири. І свекруха не відповідала на мої дзвінки, заблокувала номер навмисно, уявляєте. 

Але пані Ніна приїхала не з порожніми руками. Привезла з села багато домашньої консервації, спекла ще теплі пиріжки з вишнями та яблуками, декілька банок компоту з полуниці та грушки. Наш холодильник ледь зачинився від такого частування. 

– А ви надовго? 

– На 3 дні, здам всі аналізи, до стоматолога зайду. А потім поїду. 

Пошепки

І знаєте, ці 3 дні виявилися дуже хорошими та яскравими. Пані Антоніна знайшла спільну мову з дітками. Вона колись працювала вихователькою у садку, тому так добре поладнала. 

– Я з ними погуляю, а ти поки собі вдома відпочинь.

– Але я ще хотіла в магазин піти.

– Давай мені список продуктів, я все куплю. 

Так я встигала за годину поприбирати вдома, приготувати їсти, а потім насолоджувалася відпочинком. Бачила, як Ніна Дмитрівна грається з дітками, а ввечері, коли всі йшли спати, вона тихенько молилася. І чула, як вона шепотіла наші імена. 

Загалом, ці дні минули швидко та насичено. Ми ще показали Ніні Львів погуляти з дітками у центрі, купили багато сувенірів. Діти аж плакали, так не хотіла відпускати бабусю Ніну. 

Жіночка поділилася зі мною рецептами смачнючих пиріжків та домашніх чебуреків. І після від’їзду Ніни Дмитрівни до мене неочікувано зателефонувала свекруха.

– І що, як тобі гості? – запитує улесливим голосочком.

– Ви не уявляєте, але мені так сподобалося. казала, аби бабуся Ніна частіше приїздила у гості. Така добра жіноча, що словами не передати.

Видно, план свекрухи не вдався. Вона зі мною сухо попрощалася та кинула слухавку. 

Хотіла мені за допомогою пані Ніни нерви потріпати, а не вийшло! 

Бажаю всім невісткам мати під боком тільки таких турботливих та чудових жінок, як пані Антоніна!

А вам сподобалася така історія? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector