Свекруха вже давно на пенсії. Відпочиває собі, нічим не гризеться та щей синочок люблячий забезпечує. Е ні, все так не буде!

 Поки я перебувала в декретній відпустці, чоловік постійно фінансово допомагав своїй матусі. Тепер вирішила покласти цьому край! 

Знаєте, я довго це терпіла, але з мене досить! Поки я була декреті, чоловік звісно забезпечував мене разом з дитиною. Відповідно своїх коштів у мене не було. Дозволити собі відпочинок, а тим більше своїй мамі я не могла. Проте Ігор стабільно один раз в місяць, а то й бувало частіше, віддавав якусь частину своєї зарплатні матері. 

Свекруха вже давно на пенсії відпочиває, нічим не гризеться, та ще й синочок люблячий забезпечує. То Галина Орестівна новий холодильник придбала, то гардероб до свят оновила, то вже надсилає фото, як вона за кордоном відпочиває. Звісно, що усе це за кошт мого чоловіка.

Усе б нічого якби він ще й мене виділяв кошти на відпочинок, але коли я благаю Ігоря дати мені хоча б на манікюр, то він мені каже, що це не перша необхідність і я можу потерпіти. 

Одного разу захворіла моя мама і їй необхідні були ліки. Я не могла їх купити, тому зателефонувала чоловікові:

– Ігорю, зайди будь-ласка,  в аптеку моя мама погано почувається, зараз тобі скину рецепт лікаря — говорила я йому.

Пошепки

– А запитати мене чи маю я гроші не можна? Завжди я маю про все подбати… А те, що зараз у мене фінансові труднощі ніхто не знає! — кричав мені у слухавку чоловік.

І так завжди, коли я щось прошу, відразу виникають фінансові труднощі. 

Нещодавно я вийшла з декрету влаштувалась на гарну роботу й почала заробляти гроші. Тільки є одне “але” тепер я заробляю значно більше аніж Ігор. Відповідно тепер я нарешті можу також допомагати своїй матері. Адже мені шкода, що так несправедливо віднеслися ми до батьків. Чому комусь відпочинок, а когось навпаки ще більше нагружають. От влітку моя мама завжди в селі дуже багато роботи сама робить, щоб потім нам щось смачненьке передати. Усі закрутки, заготовки, заморожені овочі, які є в нас, це все від моєї мами.

Тобто вона робить це для нас без жодної фінансової вигоди. Тоді як до свекрухи влітку їздимо, щоб допомогти їй заробити. Ледь не щовихідних збирали ягоди, які потім Галина Орестівна продавала. 

Тепер Ігор дуже біситься через те, що я допомагаю своїй рідній. Він вважає, що це несправедливо. Каже, що треба обох наших мам відправити на море, щоб було чесно. А я вважаю, що це зовсім не чесно. Чому кожного разу він приплітає свою маму? 

А як вважаєте ви?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector