Свекруха залякує чоловіка, що раз він перепише на мене квартиру – то потім залишиться з голим місцем. Хоча там є левова частка моїх грошей. І Данило почав помалу піддаватися на її вмовляння

Ще до весілля батьки подарували мені невеличку квартирку-студію біля університету. Мені було дуже зручно бігати на пари, не треба тіснитися в гуртожитку з тарганами. Щосуботи мама з татом передавали мені величезну сумку з села. Там були і домашні яєчка, сметана, молоко, а ще мамині котлетки, пиріжки. 

Там було тільки 25 квадратів, але мені цілком вистачало. Я живу сама, а не з оравою сусідів. Тим паче, у мене була лишень одна найкраща подруга Рита, яка заходила у гості чи на ночівлю. 

Але рік тому я почала зустрічатися з Данилом, якраз Рита нам познайомила. Так у нас все закрутилося-завертілося, я закохалася по вуха, як школярка. Тим паче, Даня був чоловіком моєї мрії – розумний, розважливий, не курить та не пиячить. Працює в комп’ютерній компанії заступником директора та вже купив власне авто, без кредитів та боргів. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ми почали жити разом, а через 6 місяців коханий зробив мені пропозицію. Удвох, звісно, було трішки тіснувато, але не жалілися. Данило їздив щодня на офіс, я працюю дистанційно. Один одному не заважали. А ще коханий допомагав мені в побуті, міг навіть приготувати смачну вечерю чи поприбирати. Такі турботливі чоловіки – це рідкість. 

Однак, зараз я вагітна, чекаємо на поповнення у родині. Розумію, що у 25 квадратах нам геть буде тісно, як у Рукавичці. Бо вже нема куди колиску поставити чи пеленальний столик. Тому вирішили, що час попрощатися з цією квартиркою та шукати більше житло. Пару тисяч ми позичили у батьків на перший внесок у новобудову, виставили оголошення про продаж квартири за нормальну ціну. Поки у мене ще маленький термін вагітності, тому з переїздом та ремонтом точно встигнемо до пологів. 

До речі, ми вже знайшли для нас чудовий варіант. Новобудова, є велика територія на дитячий майданчик, а поруч дитсадок. Ми купили за вигідною ціною, поки там ще сирі стіни та триває будова. 

Ну і от постало питання – а хто буде власником? Чоловік сам сказав, що оформить все на мене офіційно. Тим паче, там є моя левова частка за продаж минулої однушки. Ну і батьки додали. Тому звернулися за допомогою до дядька Данила, він якраз працював рієлтором. Однак, не знала, яку біду на свою голову накличу…

Загалом, все у нас йшло добре. Аж поки не замерехтіла на фронті свекруха. Данило казав, що його мама така з характером жінка, дуже любить командувати всіма. І через її норов розпалася родина, а Діма вибирав коледж якомога далі від її міста. Ось так мама допекла синові, що він у 15 років вирішив переїхати з Дніпра аж до Ужгорода, уявляєте? 

Так от, хтось з родичів вже доніс свекрусі, що квартиру ми будемо оформляти на мене. Звісно, то дядько пробазікався. І пані Марину дуже почало турбувати це питання:

Пошепки

– Данило, а чому ти зі мною не порадився, на кого краще оформляти житло?

– Ну бо там буду жити я з жінкою та дітьми.

– А яка гарантія, що вона тебе з квартири не виставить після ремонту? І не напише заяву на розлучення?

– Мамо, що за дурниці ти верзеш? 

– Ну а ти забув нашого сусіда? Як його жінка з квартирою ошукала? І він тепер має з одної орендовано на іншу переїжджати. Сам ледь на продукти гроші має. Зате та дівка хату на дурняка має!

Тепер свекруха ледь не щодня телефонує до мене та Данила і каже, що погано переписувати квартиру на одного мешканця. Просто такий абсурд, людина нам ні копійки не дала, а так командує! Її головний аргумент “я старша, більше прожила і краще знаю”. Але і в 50 років можна розуму не мати.

Тільки от Данило останні дні ходить сам не свій. Раз я підслухала, як він телефонував до знайомого товариша, який працює адвокатом, та розпитував за поділ житла під час розлучення. 

Таке враження, наче свекрусі вдалося Данила на свій бік перетягнути. Невже він повірив мамі, а не мені? Я ніколи ні каплі сумнівів не давала на це. 

Боюся, що після такого свекруха ще більше почне пхати носа у наші справи. І яка ж це буде родина? Не хочу, аби мій чоловік був матусиним каблуком…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector