Свекруха знала, що Олег платить тільки тисячу гривень на дитину, тому обіцяла допомогти з житлом. Але насправді рік нахабно обманювала, бо мала хитрий план!

Рік тому я розлучилася зі своїм чоловіком Олегом. Певно, він просто не витримав перевірки на батьківство. 

З вихованням донечки Віолетти він взагалі не допомагав. От просто складалося враження, наче ми живемо, як сусіди. 

Коли донька починала плакати, то він постійно кричав “нехай вона закриє рота, у мене голова від неї болить”. Одної ночі взагалі забрав постіль та “переїхав” у вітальню спати. 

Раз попросила його після роботи заїхати в магазин та купити підгузки. І таких докорів та криків наслухалася, що аж заплакала. Також чоловік не розумів, що декрет – то не відпустка, а догляд за дитиною. Часто я не встигала приготувати їсти чи помити посуд. І Олег просто міг розбити всі чашки, які були в умивальнику. 

Чесно, вже не раз сама думала про те, аби піти від такого чоловіка. На щастя, мене підтримала свекруха, хоча б комусь я могла виговоритися та виплакатися. 

– Ох, Софіє, в нього важкий характер, весь у батька пішов. Ти якось тримайся заради дитини, аби вони у повній родині виросла. 

Пані Галина вже декілька років працює в Португалії. Вона часто пересилала нам якісь продукти, одяг, суміші, іграшки та гроші. 

Однак, наше “щасливе подружнє життя” закінчилося швидко. Я не раз помічала, що Олег з кимось переписується вночі, посміхається в екран телефону. І щоразу його ховає від мене. 

Ще й почав затримуватися на роботі. Я не дурепа, розуміла, що в Олега з’явилася коханка. Через місяць він зізнався та сказав, аби я з дитиною їхала геть. Адже квартира, у якій ми жили, належала Олегу. 

Я переїхала до батьків у село. Чоловік дав хабаря судді при розлученні і домовився, що буде платити тисячу гривень аліментів. Навмисне знизив таку ціну, аби більше витрачати на коханку. 

Свекруха після розлучення пообіцяла, що купить мені однокімнатну квартиру в місті:

– Я хочу б так замолю гріх за сина. Для тебе і моєї онуці, аби вона мала дах над головою. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Пані Галина при нагоді дзвонила мені у Скайп, розпитувала за Віолетту. Раз на місяць передавала пакунки та 100 євро. Я сама вмію робити манікюр, тому почала помалу приймати подруг та сусідок на дому. Хоча б так зароблю копійку для дитинки. 

Рік я чекала на обіцяну квартиру від свекрухи. Але останні місяці пані Галина не говорила про житло. І почала мало продуктів висилати. Поставить якусь нещасну пачку макаронів, банку тунця, соус песто і вже 50 євро. 

Мої батьки старенькі. У тата хворе серце, він постійно на ліках. А мама працює на пекарні у дві зміни, аби якось прогодувати родину. Адже я маю ще двох молодших братів та сестру. Добре, що у нас велика господарка та ще корів тримаємо, так що продуктів вдома вистачає.

Хата у нас старенька, 3 кімнати. Ми з донею спимо у прохідній. Ну і по  стандарту – туалет на вулиці. Самі розумієте, як вночі холодно бігати туди-сюди, боюся простудитися. 

І от минулого тижня до мене у Скайп подзвонила свекруха. Щось розповідала за роботу, за своє життя. Але я помітила, що пані Галя дуже нітиться та ховає погляд від екрана.

– У вас все добре? Щось трапилося погане?

– Та все нормально…Ти, певно, не чула. Та нова жінка Олега, Машка, вагітна двійнею. Через пару місяців буде родити.

– Так це добре. Хай їм Бог допомагає.

– Так от, хотіла з тобою за квартиру поговорити. Сама вже бачиш, що скоро двоє онуків матиму. Тому не можу розірватися ще на тебе і Віолетту. Я тобі продукти надалі передаватиму, але от на квартиру не сподівайся. 

– Як це? Навіщо ви мені рік голову морочили? Ви знаєте, що ваш син мені тільки тисячу аліментів дає!

– Нічого, і тисячку можна з розумом витратити. Мені треба синові допомагати. 

Ось так свекруха мене нахабно обдурила з квартирою. Навіть не знаю, що робити далі. До суду йти чи що? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector