Свекрусі майже під 60 – а вона під вінець хоче йти. Ще й такого горе-кавалера знайшла, ну викопаний аферист. Мало того, ще й нас на весілля не запросили!

Моїй свекрусі 57 років. Така жвава, моторна жіночка, працює в школі вчителем математики. З чоловіком розлучилася давним-давно, мій Іван взагалі свого батька не пам’ятає на вигляд. Ще й після розлучення пані Марія дала своє дівоче прізвище синові. 

Зі свекрухою у мене чудові стосунки. Ну, були, поки місяць тому вона не ошелешила нас з Іваном такою новиною – збирається заміж. Уявляє? Баба стара, під 60 років, а під вінець хоче! 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я спершу подумала, що свекруха так з нами жартує. Але вона показала фотографії свого обранця, з яким познайомилася на сайті. Виявляється, майже рік приховувала Валерія Михайловича від нас. 

– Він також розлучений. Он, подивіться, такий філософ в окулярах. Любить поезію, особливо українську літературу. 

– Мамо, ну ти смішна чи весела? Яке весілля? Хочеш, аби з тебе всі у школі та вдома сміялися?

– Знаєш, сину, мені байдуже на ті плітки, бо я Валерія щиро кохаю.

От я не думала, що доросла та адекватна жінка в такому поважному віці буде робити дурниці. От який приклад вона онукам подасть? А що будуть сусіди казати? Мені не треба косих поглядів та перешіптувань за спиною. Містечко у нас невелике, тут всі один одного знають.

Звісно, були моменти, коли я просила свекруху посидіти з онуками, але вона домовлялася, бо мала важливі плани. Тепер я зрозуміла як – на побачення бігала! 

Пошепки

Я не знаю, чому свекруха на старості років вирішила вскочити у любовні пригоди. Має дачу, город, роботу, учнів. Чого їй ще бракувало? Ми з Іваном часто приїздили у гості, привозили онуків. І якщо треба, то допомагали фінансово. Минулого літа зробили косметичний ремонт на кухні, як були відключення світла – купили невеличкий генератор та газовий балон. 

Коли ще діти зовсім малі були, то ми брали з собою пані Ольгу на море. Літали разом у Туреччину, в Болгарію та в Єгипет. 

Також Івана дуже насторожило, що той кавалер без житла. Ну він орендує невеличку кімнатку в гуртожитку родинного типу чи щось таке. Та і працює звичайним механіком на заводі. 

– Він мамі, напевно, вуха добре нагрів про те, як її любить, жити без неї не може. А потім прибере квартиру собі до рук, а її прожене геть. Ну дивися – на пику справжній аферист! 

Ми казали свекрусі, що цей роман погано закінчиться. А вона так на нас образилася, що навіть до РАЦСу на розпис не запросила. Ми тільки через декілька днів побачили її фото в Фейсбуці. 

Ото стара шкапа мочить, я в шоці! Звісно, я читала, що в 60 у когось починається друга молодість. Але це вже просто за межами адекватності, чесно! 

– Раз вона по вуха закохалася в цього аферюгу, то хай живе далі. Але не смій їй давати онуків на вихідні та не пускай додому. Аби вона ще дітям дурний приклад не подавала, – дорікав Іван.

Він зі злості навіть заблокував її номер телефону, зателефонував до родичів та розповів все про нового залицяльника. Іван вже не стримував себе та лаявся дуже гучно, а аж дітям вуха закривала час від часу. 

Мені здається, що у такому віці якось не пасує жінці заміж виходити, чесно. Маєш онуків, роботу, дачу та город – море розваг. Чесно, думала, що моя свекруха розумна людина. А виявилося. що це інфантильна жінка без принципів та сорому. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector