Свекрусі не подобалося, що її син возить мене. Вона вимагала, щоб я користувалася громадським транспортом

Свекруха все ніяк не могла заспокоїтися, а я вирішила не з’ясовувати стосунки, щоб не наламати зайвих дров. Через пару років ми з’їхалися в збудований особняк. Тоді-то вона мені та видала:”Ти каталася на роботу щодня на машині мого сина. Все, розкіш завершилася. Тепер будеш добиратися самостійно”.

Мій чоловік говорив, що його джип завжди до моїх послуг. Він мене возив на роботу і відвозив з неї. Всюди. куди мені потрібно було, ми їздили на джипі.

Тоді моя свекруха почала надзвонювати моїй мамі, щоб вона якось повпливала на мене. Виявляється, що їй не подобалося, що її син возить мене. Вона вимагала, щоб я користувалася громадським транспортом. Моя мама була здивована. Мені 30, чоловікові 40. Це не перший наш шлюб. Ми дорослі люди. Навіщо свекруха лізе в такі моменти чужого сімейного життя?

Я тоді вирішила, що не потрібно розповідати все моєму чоловікові. Він стане на мій бік, як я вважала, і почне нарікати на маму. А вона вже літня жінка. Їй непотрібно зайвий раз нервуватися.

Ми продовжили їздити на роботу вдвох. Наші офіси були поруч, за бензин ми розраховувалися по черзі. Не було жодних причин підозрювати мене в якійсь вигоді. Але свекруха подовжила надзвонювати моїй мамі.

В моєї мами слабке серце. Я вирішила, що не можна допустити трагедії та потрібно все піти на поступки. Я їздила на роботу з чоловіком, а з роботи на таксі з колегою.

Пошепки

Свекруха все ніяк не могла заспокоїтися, а я вирішила не з’ясовувати стосунки, щоб не наламати зайвих дров. Через пару років ми з’їхалися в збудований особняк. Тоді-то вона мені та видала:”Ти каталася на роботу щодня на машині мого сина. Все, розкіш завершилася. Тепер будеш добиратися самостійно”.

Це було важко здійснити, адже ми переселилися за місто, де до автобуса потрібно було ще кілометр йти. 

При мамі чоловік почав поводити себе жахливо. Він набрався у неї хамства і почав вихвалятися сам. Він говорив мені самій платити за бензин, хоча возив лише на роботу, з роботи я добиралася на метро. Спочатку він забирав мене зі станції. А потім і те перестав робити.

Свекруха щовечора влаштовувала допит. Чи справді я доїжджаю на метро, чи мій чоловік мене не забирає часом з офісу? Вона говорить, що через мене він потрапляє в пробки та затримується. ЩО я не даю йому на пів години раніше потрапити додому.

Мій чоловік почав частіше заїжджати на заправку, яку оплачувала я. Мені стало дивно, адже він їздить лише на роботу. Мене возить лише в один бік, а про інші мої потреби я навіть не починаю говорити. Тож куди йде стільки бензину і моїх грошей? Виявляється, що чоловік часто возить свекруху і сестру моїм коштом куди їм необхідно. 

Я розлютилася і припинила платити за бензин. Чоловік натомість відмовився возити мене на роботу. Тому я щодня їздила на метро. Одного вечора повертаючись додому я таки заблудила, звернула не туди та вешталася дорогами. Стало страшно і холодно. Довелося дзвонити чоловікові. Він насварив на мене і вказав, що такі неприємності ставатимуться, якщо я не дружитиму з ним.

Що мені робити, як ви вважаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector