Свекрусі нічого зробити не можна – одразу почнуться крики. В кожному слові бачить якийсь підступ, особливо від мене. І минулого тижня такий скандал влаштувала!

Я вже не знаю, що робити зі своєю свекрухою, чесно. От навіть боюся їй щось сказати чи глянути – вона ж одразу подумає щось погане.

У Ольги Миронівни дуже прикрий характер. У всьому шукає якийсь підступ. Особливо прискіпується до мене.

Раз на Різдво я принесла свої пампухи та кутю, хотіла її пригостити. Тим паче, я знала, що пані Ольга ніколи не робила пампушки з халвою в начинку.

– То що таке?

– Пампушки, рецепт ще від моєї бабусі.

– То ти думаєш, що я така погана господиня, раз свої наїдки принесла без дозволу?

От я вийшла винна, хоча просто хотіла пригостити людину!

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Минулого року на іменини подарувала гарну сумку – то знову був скандал. “То ти так натякаєш, що у мене грошей нема чи поганий смак, раз сама собі сумку не годна купити?!” – нарікала свекруха. От я тоді сказала чоловікові, що хіба мамі якісь цукерки даруватиму. Але на більше нехай не розраховує. Ну бо нащо старатися, якщо мої подарунки і так під одне місце пустять?

На думку свекрухи, я ще й погано виховую дітей. Бо дозволяю дітям дивитися телевізор та не ставлю в куток.

– З ними треба суворо, бо інакше тобі на голову сядуть. І ще залякай, що забереш в них іграшки чи мобільні телефони.

– Ви що, я їх хочу нормально виховати, а не як у таборі.

– То виходить, що я, як досвідчена бабуся, щось тобі погане порадила? То я ще погана, так?!

Я вже максимально хотіла тримати дистанцію від свекрухи. От вона наче енергетичний вампір, наче на зло скандали влаштовує і отримує від цього задоволення.

Пошепки

Чоловік на все говорив одну фразу “ну це моя мама, її не перевиховаєш”. Хоча я просила, аби він нормально поговорив з нею та пояснив, що не треба аж так ображатися на мої слова.

Так от, у неділю ми після церкви з дітками поїхали додому. І свекруха до нас “у гості” напросилася. Малі голодні, вже почали капризувати. Я швидко побігла на кухню, підігріла борщик, зробила їм канапки. Так закрутилася, що дійсно забула про те, що з нами була ще свекруха.

– Анька, а то ти дітям лиш поклала? А мені?

– Зараз, секундочку, я їх нагодую, хай вони потім підуть до кімнати гратися. А нам зроблю чай, ще вчора тортика купили. Буквально 5 хвилинок почекайте.

Але пані Ольга на мене так образилася, швидко взулася, накинула пальто та пішла геть. Я лиш почула, як двері грюкнули. І через 10 хвилин до мене зателефонував чоловік з роботи:

– Ти чому мою маму вигнала з квартири? Навіть до столу не пустила?

– По-перше, вона сама пішла. А по-друге, я..

– Аню, я не хочу чути ніяких виправдань від тебе. Це моя мама і ти її серйозно образила. Тому маєш зателефонувати та попросити пробачення.

– Ні. я цього не робитиму.

То ще й чоловік на мене образився, поїхав до мами і в неї вже декілька днів так живе. А я не знаю, що робити далі.

От чому невістки повинні просити вибачення та миритися першими, коли саме вони в цій ситуації жертви? ну що це за позиція така. Ну мене двоє синів, і я розумію, що рано чи пізно я стану також свекрухою. Однак, не буду себе поводити так, як пані Ольга. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector