Свекри постійно “кололи” мене своїми жартами та насмішками, часто доводили аж до сліз. Тому я вирішила нарешті не мовчати в ганчірочку та одразу з порогу їх поставити на місце. Ох, як вони розлютилися!

Я сказала чоловікові, що навіть під дулом пістолета не прийду до його батьків у гості. Або ж якщо вони знову до нас припхаються – то вижену геть, як собак.

Мій Олексій дуже хороший чоловік. Уважний, суворий, але в міру, а ще дуже ніжний. От дивишся на нього – така скеля стоїть. А потім дізнаєшся, що він пише романтичні вірші та вміє співати серенади.

Але його батьки – це щось з чимось, чесно. Я сама люблю пожартувати, якісь анекдоти розповісти, подивитися комедії. А пан Роман та пані Ольга межі не знають.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ще під час першого знайомства, коли я прийшла у гості, то вони почали розповідати дуже безсоромні історії. Пан Роман певно, зрозумів, що я вже така “своя” людинка, тому не соромився навіть вживати нецензурну лексику.

Під кінець взагалі розповів одну історію з дитинства Олексія. Мій чоловік аж почервонів та нервово сіпав ногою під столом.

Коли я обирала весільну сукню, то свекруха сама напросилася за компанію. Ну я думала, що вона допоможе, підкаже, що краще. Бо я не хотіла, аби Олексій бачив мене до вінчання в сукні.

Однак, того разу вже я червоніла перед консультантами за коментарі пані Ольги:

“Ой, ну ти в ньому, як якась пишка”

“Ні, то не підійде, всі думатимуть, що ти вагітна”

“Господи, та ти в цьому схожа на якусь мумію. Ну нема нічого кращого?”

Я переміряла 10 суконь і на жодну свекруха не сказала хоча б “нормально”. Консультантки вже почали косо на мене дивитися та перешіптуватися за спиною.

Тому наступного разу я вже не брала свекруху в салон, пішла зі своєю сестрою. А пані Ольга ще на мене посміла образитися, уявляєте?

На весіллі мене постійно “жартома” критикували. То макіяж не вдалий, зачіска нагадує якесь гніздо. Свекруха навіть сказала, що мій букет не на весілля, а на поминки.

Пошепки

Добре, що ми жили від них окремо в іншому місті, тому вкрай рідко бачилися, хіба на свята. Але і тоді я думала про те, як витерпіти їх жарти.

Коли ми зробили ремонт у квартирі, то обирали спеціально білі тони, без яскравих малюнків. То свекри сказали на новосіллі, що це не квартира, а якась психлікарня. І це при моїх батьках, родичах та сусідах.

Але декілька днів тому мій терпець увірвався. Я вирішила трішки змінити свою зовнішність, перефарбувала волосся у темний колір, а подруга якраз шукала собі в салон моделей на нарощення вій. Ну я пішла чисто за 150 гривень і мені гарно наростили вії.

У суботу мали приїхати свекри, полікувати зуби в місті. От вони вже підіймаються на поверх, я відчиняю двері:

– Ой, невісточко, то ти ? А я думав, що мій син вже отих дівчаток додому водить розважатися, – реготав свекор, натякаючи на мою зовнішність. 

Свекор буквально прирівняв мене до тих жінок, які на трасі стоять. І це замість того, аби просто похвалити або ж змовчати.

Ну і я вирішила дати нахабну відповідь:

– Ой, ну не судіть всіх по своїй жінці, бувають просто дуже красуні, як я.

Як тоді свекруха від злості почервоніла. Навіть не стала роззуватися, одразу розвернулася та поїхала додому. Свекор так само кинув на мене хижий погляд та гучно закрив двері. Але я зрозуміла, що нарешті здобула перемогу!

Тільки свекри все перекрутили на свій лад та пожалілися Олексієві: “Я ще до хати не встигла зайти, а вона мене повією обзиває!” – нарікала його мама у слухавку.

На щастя, мій чоловік знає, які його батьки за характером. Тому просто удав, що шокований та пообіцяв зі мною провести виховну бесіду.

Може хоча б так до моїх свекрів дійде, що варто знати межу в жартах? Адже це образливо до сліз. Теж мені, гумористи знайшлися, хай краще так жартують у 95 кварталі чи на Дизель шоу йдуть.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector