Свекри та чоловік думали, що на мене можна “повісити” виховання молодшої сестри. Однак, не очікували почути таку відповідь!

У мого чоловіка Артура є молодша сестра, Наталка. Дівчині 17, закінчила школу та вступила до університету. 

І минулої суботи Наталка захотіла приїхати до нас у гості. При тому, вона це сказала в п’ятницю ввечері. Мовляв, квитки купила, валізу зібрала, зустріньте принесу на вокзалі. 

– Я не можу, в мене клієнти.

– Тобто? До нас приїде Наталя. Ти повинна її прийняти, вона ж наша гостя.

– Коханий, по-перше, вона сама себе запросила. У нас навіть дозволу не запитала. І ти знаєш, що в мене клієнти, я не можу скасувати запис. 

Я працюю майстром манікюру та педикюру в салоні. Часто беру додаткові зміни на свята чи вихідні. Адже у нас висить кредит за машину. Хочу просто якомога швидше віддати борг і забути про той кредит назавжди.

Тому в суботу Артур весь день провів з Наталкою. Я прийшла додому пізно, аже о 10 вечора. Така втомлена, голова та спина дико боліли. А в холодильнику порожньо, навіть яєць для омлету не було.

– А де всі продукти?

– Ми з Наталею приготувати вечерю.

– Могли хоча б мені щось залишити.

– Ну там є ще масло та ковбаса, зроби чай з бутербродами. 

Але у мене не було сил сваритися з чоловіком. Пішла в душ, заснула. Але Артур не давав мені спокійно відпочити, бо постійно запитував дурниці. То Наталці треба фен, то крем для обличчя, новий рушник. Складалося враження, наче він зі мною не живе і не знає, що де стоїть.

У неділю чоловіка терміново викликали на роботу. А в Наталки були свої плани – десь погуляти, піти на екскурсію. Я мріяла тільки нормально поспати, бо в понеділок знову на роботу.

– Ну пішли зі мною. Тобі важко чи що?

– Наталю, я вчора з 9 ранку до 10 вечора працювала в салоні. І завтра маю знову виходити на зміну. Будь ласа, піди сама. 

– Я не знаю міста.

Пошепки

– Подивися в інтернеті, які маршрутки чи трамваї їздять. 

– А ти мені даси гроші? Мені треба тисячу гривень.

І тут в мене очі аж квадратні стали. Виявилося, що свекруха дала їй тільки гроші на автобус, аби вона доїхала до Львова. І вчора за ресторан, кафе та сувеніри платив мій чоловік. 

У мене в гаманці було тільки 200 гривень. Я дала ці кошти Наталі, але видно, що вона очікувала отримати набагато більше. Навіть показово грюкнула дверима та не попрощалася, коли йшла на прогулянку. 

Думаєте, я відпочивала у свій єдиний вихідний? Ні! Помила посуд після вечері Артура та Наталки, вивісила одяг, витерла пилюку, перебрала одяг для прання. 

Однак, ввечері до мене зателефонував Артур з дикими криками:

– Ти чого Наталку вигнала з квартири? Взагалі здуріла чи що?

– Артуре, тобі сонце у голову припекло? 

– Наталка сказала, що ти її вигнала на прогулянку, як пса. Ще й грошей не дала. 

На цьому такий цирк не закінчився. Через годину до мене зателефонувала свекруха, Ольга Давидівна. От з вигляду така тиха і спокійна бабуся. Але як вона кричала. Чесно, я сама таких словечок не знала. Вуха аж у трубочку хотіла скласти від тої відбірної лайки. 

І мене така злість взяла, що ви собі не уявляєте. Тобто от зовиця думає, що вона приїде так пані, а я буду бігати біля неї та обслуговувати? Я їй попелюшка чи хто?!

Зайшла до неї в кімнату, дістала валізу, поклала туди речі Артура та виставила за двері. Добре, що сусід швидко допоміг мені змінити замок. Тому ні чоловік, ні зовиця вже у квартиру не попали. 

І вже тиждень Артур живе у родичів, я його додому не пускаю. А він ще й не визнає помилки, навпаки – каже, що то я погано його сестру прийняла у гостях і що зі мною краще розлучитися. 

Я сказала Артурові, що не прийму його в родину, поки він не усвідомить помилку. Бо робити так, як його сестра і мама, не можна. В першу чергу, треба мати повагу до родичів. 

Якщо він мене любить, то дійсно зрозуміє помилку. Я готова дати Артурові другий шанс. Але якщо він дал заступатиметься за сестру, то я не бачу з ним ніякого майбутнього. 

Ви погоджуєтеся зі словами нашої читачки? Вона правильно вчинила в такій ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector