Сверуха після розлучення геть розум втратила. Таке виробляє, що мені аж соромно сусідам в очі дивитися!

У мене складається враження, що свекруха геть відірвана від родини. Жінці 55 років, а вона поводиться, наче молода дівка! 

Все почалося ще з нашого весілля. Ольга Давидівна так намалювалася, наче обличчям у косметичку впала. Одягла наряднішу сукню, ніж у мене! Ще з так з чоловіками загравала, навіть одруженими, кликала у хустинки цілуватися. Мені було соромно за її розпусну поведінку.

– Та мама така після розлучення стала. Ти не зважай, ми з братом швидко до того звикли, – заспокоював мене чоловік. 

А я ніяк не можу звикнути. Спершу думала, що пані Ольга підтримує свій професійний імідж, бо працює в салоні краси та спа адміністратором. Однак, вона навіть у магазин вибирається так, наче на подіум. Червоні губи, тонна тонального крему, туш, парфуми. Інколи з нею неможливо піти в АТБ, бо вона починає одразу фліртувати до охоронців чи касирів. 

Коли я народила синочка, то просила пані Ольгу про допомогу. Чисто взяти онука Павлика на прогулянку, поки я буду вдома прибирати і їсти готувати.

– Я не буду на підборах вовтузитися з коляскою!

– Тоді пограйтеся вдома, я швиденько тут витру пилюку. Тільки треба підгузки йому міняти.

– У мене новий манікюр, я не хочу його зіпсувати. 

Ось так бабуся гидувала навіть памперс поміняти. Та і вона не дуже хотіла з ним гратися у конструктор, іграшками чи малювати. Просто вмикала Павлику на планшеті мультики, а сама сиділа в телефоні. Ще й вчить Павла казати на неї не “бабуся”, а “Оля”, по імені. Мовляв, така кличка їй не дуже приємна. Не приємно, коли онук лагідно бабусею називає?! Це вже в голові не вкладається. 

Пошепки

Я розумію, що кожна людина хоче жити у свої задоволення. Але зі сторони пані Ольги це вже виглядає, як повний егоїзм. 

От моїй мамі вже 63, але вона щовихідних приїздить у гості, привозить нам домашню консервацію, гостинці. А малюка так заціловує, що словами не передати. Ще почала в’язати Павлику одяг. 

І вона також розлучена, сама поставила мене та двох старших сестер на ноги. І їй до одного місця макіяж, гульки та нові кавалери. Просто неймовірний контраст між бабусями. 

Я намагалася попросити чоловіка, аби він якось повпливав на свою маму:

– У дітей повинна бути нормальна бабуся, а не клоун розмальований.

– Лідо, її вже не зміниш. Не звертай уваги. 

Ага, а потім мені червоніти за її таку розпусну поведінку. Що сусіди та родичі подумають?

Будь ласка, порадьте щось нормальне. Бо я втомилася від витівок свекрухи. Вона нагадує мені якусь школярку безтурботну, а не дорослу та розумну жінку. Хай вже трохи прийде до тями, згадає, що має онука, родину. 

На Вашу думку, хто не правий у цій ситуації – невістка, яка прискіпується до родички, чи свекруха, яка насолоджується життям? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector