Світ не без добрих людей, як то кажуть.. Хлопець врятував з бруду п’ять маленькuх звірят…

Хлопець не побоявся і не пройшов повз, а наважився витягнути з бруду п’ять цуценят. Його вчинок вартий уваги і похвали!

Для Шурачета це був абсолютно звичайний ранок. Він саме йшов на роботу через будівельний майданчик, коли почув дивні звуки. Вони нагадували скиглення. Хлопець прислухався і зрозумів, що вони доносяться з колодязя, який був неподалік. Всередині в бруді вовтузилися живі істоти.

Спочатку йому здалося, що це щурі. Шурачет не міг просто пройти повз і вирішив врятувати їх. Лише внизу хлопець зрозумів, що це маленькі цуценята. Хоча на той момент вони були настільки брудні, що радше нагадували статуї. 

Пошепки

Шурачет одразу взявся відмивати малят. Паралельно він думав, як вони могли опинитися на дні колодязя. Ймовірно, їхня матір обрала саме це місце для затишної схованки. Поки не було дощів, там було сухо. Однак разом з опадами колодязь наповнився болотом. Можливо, собака вирішила, що втратила цуциків, тому пішла геть. Адже навколо не було жодних слідів інших собак.

Цуценята були голодними, тому їхній рятівник одразу дав їм їсти. Песики виявилися красивими, пухнастими і дуже грайливими. Родичі Шурачета та місцеві жителі допомагали в догляді за тваринками. Мужність та добре серце хлопця викликають захоплення.

Усіх пухнастиків сім’я Шурачета вирішила залишити собі, мовляв, на щастя.

А як би ви вчинили на місці хлопця?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector