Світлана вийшла з лікарні, ледве тримаючись на ногах. У її донечки страшна хвороба. Однак того дня їй судилося врятувати життя іншої дівчинки

Світлана вийшла з лікарні, ледве тримаючись на ногах. У її донечки страшна хвороба. Онкологія. Матір одразу попередили, що Віті потрібне дороговартісне лікування. У малечі є шанси на одужання, але для цього потрібно потрапити на консультацію до найкращого онколога в місті. Та черги були такі, що Світлана могла надіятися на візит не раніше, ніж за пів року.

Раптом жінка побачила перед собою церкву й вирішила зайти всередину. Вона не знала, як там потрібно поводитися, але відчувала, що в правильному місці. Навколо були інші люди, які бубоніли під носа молитви, кланяючись перед іконами. Світлана й собі почала пошепки благати в Бога здоров’я для своєї доньки. Хіба 5-річна дитина може мати якісь гріхи? Чим вона заслужила на такі страждання? 

Чомусь з церкви жінка вийшла з повною впевненістю в тому, що з Вітою все буде добре. Наступного дня вони знову пішли в лікарню. Раптом повз Світлану покотився м’яч, а за ним бігла маленька дівчинка. Вона вхопила малечу, щоб та не опинилася на проїзній частині. За секунду від м’яча не було й сліду. Його переїхав автомобіль. З переляку дитина розплакалася.

Батько одразу ж підбіг до своєї доньки і почав її заспокоювати. 

– Дякую вам за те, що врятували мою дівчинку. Тільки скажіть, як я можу вам віддячити? Я готовий на все!

– Думаю, ви нічим не зможете мені допомогти, – сумно усміхнулася Світлана й попрямувала до Віти. 

Медсестра, яка була в палаті з хворою дитиною, бачила все, що відбулося. Вона одразу ж запитала у Світлани, про що вона говорила з тим чоловіком. Жінка переповіла їй діалог. Виявилося, що тим вдячним батьком був лікар, на прийом до якого Віті так потрібно потрапити. Вона переконала пацієнтку, що це унікальний шанс, яким обов’язково слід скористатися. 

Віталій Петрович, побачивши в коридорі Світлану, знову подякував їй, а та натомість тихо прошепотіла:

– Врятуйте мою донечку…

Їм довелося пережити багато труднощів, але все залишилося позаду. Так, на Віту чекає ще не один аналіз, але вона точно одужає. Того дня Світлана переконалася в тому, що Бог існує. Він почув молитви жінки і допоміг їй. Тепер Світлана постійно ходить до церкви і дякує Богу за все, що він їй дав. 

Чи траплялися у вашому житті подібні ситуації? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector