Свіжий часник цілу зиму: тонкощі зберігання в домашніх умовах

Один із найкращих способів зберегти свій бюджет на харчування – вирощувати власні продукти.

Часник – чудова культура, щоб це розпочати, до того ж його легко зберігати!

У цій статті ми розповімо про те, як найкраще зберігати часник, щоб він залишався свіжим та ароматним.

Перший крок – зав’ялити часник. Цей процес може зайняти до двох тижнів, але він того вартий! В’ялення часнику допомагає зберегти його смак і не дає прорости. Щоб зав’ялити часник, його потрібно підвісити чи розкласти в один шар на сітці чи решітці. Помістіть його в прохолодне темне місце з хорошим повітрообміном. Приблизно за два тижні часник буде готовий до зберігання.

Після в’ялення часник можна зберігати у різний спосіб. Один із варіантів – зберігати його в сітчастому мішку в сухому прохолодному місці.

Можна також зв’язати верхівки часнику разом та підвісити їх.

Пошепки

Інший варіант – заморозити зубчики часнику цілком або подрібненими. Заморожений часник при розморожуванні втратить частину свого смаку, але все одно буде придатним до вживання.

Ще один спосіб – маринований часник. Це фантастичний спосіб надати смаку стравам, і він зберігається практично нескінченно! Щоб приготувати маринований часник, почніть з очищення зубчиків і вже очищений часник облийте окропом і складіть у стерильні банки.

Готуйте маринад: закип’ятіть лимонний сік зі сметаною і медом, додайте сіль з перцем і варіть ще 3 хвилини. Залийте зубчики вершковим маринадом, закрутіть і поставте в холодильник на тиждень. Зберігати треба тільки там!

Який би спосіб зберігання ви не вибрали, обов’язково регулярно перевіряйте свій часник. Перевіряйте його на наявність цвілі або інших ознак псування. При правильному догляді ваш часник пролежить усю зиму!

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете насолоджуватися свіжим часником всю зиму! Чи є у вас улюблені засоби використання часнику?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector