Сил нема терпіти! Дружина може тиждень не митися, завжди у вуличному одязі в ліжко лізе, а вдома взагалі Армагедон

Я в розпачі, вже не знаю, що робити. Стомився щодня сваритися вдома. Але ситуація давно неконтрольована. Та останні три роки я ледве витримую, щоб не покинути дружину.

Ліда зовсім перестала господарювати у квартирі та дивитись за собою. Вчора до мене підійшла наша кума і заявила:

 – Як ти це терпиш? Твоя Ліда вже як безхатько ходить. Від неї смердить. Усі пліткують. Роби щось.

 – Та я вже самий не знаю, як бути.

Не скажу, що раніше дружина була дуже охайна, але мала завжди гарний вигляд. А після весілля вона наче й прибирала і все прасувала. Потім у нас народився синочок і ми були досить щасливі. Та так сталося, що мало не відразу Ліда знову завагітніла. Вона не хотіла другу дитину.

 – Я не витримаю, Ромчику всього 10 місяців. Яка ще дитина?

 – Я тебе не покину, в усьому допомагатиму! Це ж дарунок.

Вона народила ще одного сина, якого я так і назвав Богданчик. Та тоді все змінилося. Ліда перетворилась на нечепуру. Ходить в одному одязі тиждень, не миється, не бриється. У вуличних джинсах в ліжко лягає. В мене зникло бажання навіть дивитись на неї.

Пошепки

Може місяць не змінювати постільну білизну і рушники в хаті. По всій хаті брудні речі лежать. А з прибиранням – повна біда, такого безладу я ще взагалі не бачив.

Не дивно, що я почав звертати увагу на інших жінок. Мав навіть одну інтрижку. Дружина про це дізналася, але навіть не відреагувала.

 – Кохаєш іншу – то йди до неї. Я не зупинятиму.

 – Ти що мене зовсім не кохаєш?

 – Ти не даєш мені спокою. Увесь час кричиш і сваришся. Все тобі не так. Хочеш, щоб було прибрано – ставай і прибирай.

Я такого не розумію. Ліда вдома цілісінькими днями. Так, з дітьми не просто. Але ж інші жінки якось справляються? Нащо себе перетворювати на посміховисько. Якби вона до такого не довела – я б і не дивився на інших! 

Скажіть, що мені робити? Невже слід розлучитися?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector