Сильна жінка не перестає вірити в кохання, навіть якщо від нього вже багато шрамів…

Жінка стає сильною тоді, коли на її життєвому шляху зустрічалися втрати, біль, розставання. Кожна така історія залишала свій відбиток на її душі, однак додавала лише сил, досвіду, розуму. Інколи ці синці та шрами можуть давати про себе знати, вони болять, ниють, однак про них ніхто навіть і не здогадується.

Сильна жінка навчилася закривати очі на свій біль, вона все одно залишається доброю і турботливою, а всі навколо дивуються – як тільки у неї ще вистачає сил посміхатися?

Така жінка впевнена у своїх силах, і це можна прочитати в кожному її русі, погляді. Оточення сприймає це, як дар, однак яких сил їй це коштує, знає лише вона….

Ви хочете дізнатися, чому вона залишається такою чарівною?

Навіть після найбільшого розчарування в житті, коли інші опускають руки, вона продовжує вірити в кохання. Інколи чоловіки просто використовували її, були байдужими чи взагалі сприймали, як власність. Однак вона не створила шаблон для усіх особин протилежної статті. Така жінка щиро вірить, що у цьому світі існує той, який зможе зробити її щасливою. Який біде гідним її серця, і заради цього моменту зараз вона не опускає рук. 

У минулому кожної сильної жінки є хоча б один чоловік, який зробив її такою сильною.

Пошепки

Він вірив в те, що зможе зламати її норов, а вона думала, що колись він почує її, зрозуміє і прийме такою, як вона є. Кожен його докір, зрадливий вчинок робив її сильнішою. Він ламав, ламав її щодня, а вона, наче фенікс, спершу горіла в розчаруваннях, а потім народжувалася з попелу ще прекраснішою.

Він не розумів: як їй це вдається, і ще з більшою силою наступав, однак вона вже практично не реагувала на його провокації. Коли жінка стає сильною, вона розуміє, що точно заслуговує на краще. Вірить, що ще зустріне своє кохання, яке буде берегти її, як зіницю ока.

Вона скоріше залишиться одна, ніж буде з чоловіком, який сміє не поважати її.

Ні, вона не стала егоїсткою, просто розуміє, що варта більшого. Вона вміє кохати, вміє віддавати себе повністю стосункам, й хоче відчувати взаємність. На неї більше не діють закиди “ти нікому не потрібна”,”ніхто тебе не покохає”, адже вона знає, що точно краща від тієї людини, яка промовляє ці слова.

Наступний чоловік сильної жінки буде достойним, він викликатиме у неї відчуття поваги. 

Він даруватиме їй свободу, любов, доброту, розуміння. І це ж буде отримувати у відповідь від неї. І головне – вони будуть щасливі разом.

Згодні з автором?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector