Сильно вібрує і стрибає пральна машинка. Розповідаю, як позбутися від цієї проблеми

Одного разу я стикнувся з поломкою пральної машини, коли вона почала голосно гудіти. Проблема була в підшипнику. Хоча я жив на орендованій квартирі, але вирішив не турбувати господарів і розібратися самостійно. Насправді багато людей знайомі з ситуаціями, коли техніка вібрує і стрибає. Це може зашкодити не лише їхній нервовій системі, але й плитці чи стіні.

Тож я знайшов в інтернеті необхідний сальник і підшипник. Додатково мені порекомендували взяти амортизатори, які швидше за все є причиною того, що пральна машинка не стоїть на місці. Через декілька днів я отримав усі запчастини. Приступив до їх заміни. Результат мене приємно вразив, адже машинка почала справно працювати. 

Жодних вібрацій чи стрибків більше не було. Дійсно, старі амортизатори були зношені, а нові усунули усі проблеми. Проте не варто одразу кидатися їх змінювати, адже пральна машинка може стрибати з різних причин. 

Зверніть увагу на ці нюанси:

– Під машинкою повинна бути рівна і міцна підлога.

– Машинка повинна бути виставлена за рівнем.

Пошепки

– Підшипник повинен працювати тихо і справно.

Якщо попередні фактори в нормі, тоді варто перевірити ароматизатори. Виглядають вони ось так:

Також варто спочатку спробувати змастити моторним мастилом шток за яким їздить циліндр. Ще один варіант –  пшикнути WD 40 і перевірити, чи не покращить це ситуацію.

Загалом, розібратися в цьому не складно. У будь-якому разі, такою справою мають займатися чоловіки. На допомогу завжди можуть прийти сусіди або друзі. 

Чи були ці поради корисними для вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector