Син київської депутатки забрав життя у моєї донечки. Заплатив гроші, аби у в’язницю не піти. Але через роки Бог відплатив сповна

Хочу розповісти вам про історію, яка трапилася в моєму житті декілька років тому. 

Ми з чоловіком дуже довго чекали на появу донечки. Тоді ще животика не було видно, але ми вибрали ліжечко, купили іграшки. Навіть ім’я вибрали – Богданка, Богом дана.

Тоді донечці було 5 рочків, вона любила гратися на дворі ляльками. Я готувала вечерю, чоловік порався у стайні. І раптом я чую жахливий звук, наче щось гучне впало на дворі. Вибігаю та бачу страшну картину – на подвір’я заїхала велика чорна машина, рознесла наші ворота. І з-під коліс визирає рученька нашої Богданки. 

– Господи! Допоможіть! Викликайте швидку! 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Сусіди прибігли до хати, викликали лікарів, дістали з-під машини бездиханне тіло моєї Богданочки. А далі все, наче у тумані. Я аж зомліла, коли почула, що лікарі сказали “смерть”.

Як виявилося, за кермом був молодий хлопчина, київський мажор. До нас одразу приїхала його мама (відома депутатка) з поліцією. Хлопця забрали в машину та повезли додому. Ніхто з поліції не хотів навіть протокол оформлювати. Все списали на нещасний випадок. 

Ми з чоловіком ходили до суду, писали не одну заяву та вимагали, аби того хлопця посадили. Але ніхто не хотів братися за цю справу. Один адвокат нам навіть натякнув, що нема сенсу з таким боротися:

– Повірте, ви точно програєте. Тут діло не у справедливості, а в кількості грошей. 

– А що нам робити, цей вбивця гулятиме на волі безкарно?!

– Живіть далі. Повірте, Бог все бачить, на нього єдина надія. 

Пошепки

На 40 день за Богданкою прийшло майже все село. Дітки принесли до могилки донечки іграшки та цукерки. А я ледь трималася на ногах, сама хотіла розкопати землю та залізти до Богданки в домовину. 

Ввечері, коли вже всі сусіди розійшлися, до нас на подвір’я заїхала чорна машина. З салону вийшла пані. Одягнена у шубу, з годинником на руці, видно, що заробляє достатньо. Я одразу впізнала цю депутатку, приїхала гріхи за сина замолювати.

– Я розумію, що це трагедія у вашій родині. Тому пропоную компенсацію, – і поставила на стіл конверт з доларами.

– Запхайте собі ці гроші в одне місце. Ви геть совість втратили? Ваш син забрав життя нашої маленької донечки. 

Ми викинули конверт з грішми на двір та прогнати нахабну жінку. 

Минуло 5 років. Ми старалися жити далі, народили другу дитинку, хлопчика Данилка. Старалася його так оберігати, бо боялася втратити, як Богданку. 

Декілька днів тому я дивилася новини. І почула, що в аварії загинув син відомої депутатки. На екрані написали прізвище, яке я одразу впізнала. Це був саме той хлопець, який 5 років тому забрав життя нашої Богданочки. 

Тоді я зрозуміла, що мав на увазі адвокат, коли говорив “Бог все бачить, на нього єдина надія”. Ніякі гроші багатих депутатів чи олігархів не відкуплять гріхи перед Всевишнім. 

Я не стала зловтішатися тоді, але відчула полегшення на душі. Нарешті кривднику дісталося по повній. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector