Син та невістка зі мною не говорять 6 років, навіть онуків у гості не віддають. А все через гроші, уявляєте! Казала, що проти такої ідеї, але хіба мене хтось слухав?!

Через один випадок я стала ворогом для сина та невістки. Мені тепер заборонено навіть з онуками бачитися, хоча ми живемо у сусідніх районах. Така ворожнеча триває між нами вже 6 років, а все через гроші. 

Ото, ще у 2018 році мій син Данило одружився. Молодята спершу думали орендувати квартиру, однак, у нашому місці не було нормальних варіантів. То дуже дорого, то дуже далеко, то ремонт поганий, то взагалі якийсь сарай, а не квартира. 

Тому я запропонувала, аби вони в мене пожили. Ну от що мені робити у трикімнатній кватирі, поясніть? Я там вовком завию від самотності. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Данило та Оксана погодилися, одразу перевезли речі та навіть купили додому нові меблі. Я в їх справи не лізла, свічку над ліжком не тримала. По черзі з невісткою готували, прибирали. Тим паче, свати з села щосуботи передавали пакунки з домашніми продуктами. Син, до речі, сам запропонував оплачувати комуналку. 

Однак, не довго я раділа, що таких помічників маю. Вже через 3 місяці після новосілля невістка почала насідати на Данила, аби той купив окреме житло:

– Оксано, а чим моя квартира вам не подобається? 

– Ми хочемо жити окремо, як родина. 

– А я вам хто, якась сусідка? Чи чужа людина.

– Ні, ви не розумієте, ми вдячні за таку турботу. Однак, планували з часом купити власну квартиру. 

Ну це для мене була така заявочка, наче в обличчя плюнули. Я їх додому пустила, а вона ще недовольна ходить. А син наївно повівся на провокації жінки, взяв кредит в банку та купив на нульовому циклі квартиру. От ми ще жили в моїй квартирі, але я принципово з такими зрадниками навіть не віталася. Коли вони їли на кухні, то я брала свою тарілку та йшла в іншу кімнату. 

І от потім Оксана завагітніла. Як на зло, мого Данила звільнили з роботи. Чесно, я тоді зраділа, бо подумала, що діти продадуть ту квартиру та залишаться зі мною.

Пошепки

Але знову помилилася! Син вирішив попросити у мене пару тисяч євро, аби заплатити борг за квартиру та почати ремонт.

– Ні, сину, то марна трата грошей. Я стільки років їх збирала, все економила. А ти хочеш…

– Мамо, але ж це наша квартира. 

– Ні, я от казала, що проти іншого житла, а ти мене не послухав. Тоді сам розгрібай проблеми.

Син з невісткою так на мене образився, вони показово зібрали всі речі та переїхали в село до батьків Оксани. Там Данило знайшов якусь роботу, свати заплатили борги. 

Ми не спілкувалися всі ці 9 місяців. І вперше побачила онука Юрчика на хрещенні. Однак, тоді син дуже змінився і наче сам максимально робив все для того, аби тримати мене на дистанції від дітей. 

Щоразу, як я хотіла приїхати у гості та побачитися з онуком, то Данило вигадував різні відмовки. То вони хворі, то зайняті, то ще якісь справи намалювалися. Я ж не вчора народилася, прекрасно відчуваю, коли мені брешуть. 

Як виявилося, Данило та Оксана тримають на мене образу за гроші. Бо, бачте, я їм тоді не допомогла грішми. Але ж я сама була проти такої ідеї і вони чудово знали. З якого дива я б ще мала гроші позичати? 

Ну і от 6 років минуло, а вони досі ображаються. Навіть у гості не кличуть, не запросили на хрещення другої онучки Марти. Якщо я приходжу до родичів у гості і там є син, то вони показово відсідають на інший край столу. Або ж взагалі удають, що терміново треба кудись їхати.

Але я не розумію, чому син досі на мене ображається? Хіба я щось погане зробила? Він з самого початку знав, що я проти і все одно розраховував на допомогу! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector