Син заявив, що для нього дружина на першому місці. От і виховуй після цього дітей

Мій син у шлюбі всього два роки, але дружина його дуже змінила. Він постійно їй догоджає, виконує усі забаганки. Я намагалась йому пояснити, що із жінками так поводитись не варто, адже тоді вони вилазять на голову. Та він мене не слухає.

А після чергової суперечки син заявив:

 – Ти мусиш із цим змиритися. Тепер для мене дружина головна. І важливо, щоб ти ставилась до цього з повагою. Адже в мене власна сім’я, я хочу аби ми жили щасливо.

 – Але я ж твоя мати. Це вона тебе підмовила?

 – Ні, не вплутуй кохану. Це моє свідоме рішення.

 – Не можна нехтувати порадою мами! І звідки ти знаєш, що вона ставиться до тебе щиро, що не використовує?

Пошепки

 – Я довіряю їй, і буду намагатися, аби зберегти ідилію в наших стосунках. Я не буду ходити з друзями на пиво, допомагатиму їй по господарству, старатимусь бути чуйним і дбайливим!

 – Але не можна жертвувати собою заради іншого! Хіба ж ти будеш щасливим?

 – Однозначно буду! Я зробив вибір, хочу мати міцну сім’ю. 

 – Але що ж про тебе подумають друзі? Вони скажуть, що ти підкаблучник! Чоловік має відпочивати від побуту!

 – Ти мала свою сім’ю, жила, як сама того хотіла, а я лише будую майбутнє. Мені не потрібні прогулянки з хлопцями, аби почуватись мужнім, я стаю кращим поруч зі своєю дружиною, хочу захищати її, оберігати. Я хочу бути поруч, коли коханій погано, готувати із нею вечерю і прибирати разом. Мрію огорнути її піклуванням, подарувати тепло. І одного дня в нас неодмінно з’являться діти.

Син ще довго говорив, а я лише думала, що настане час і він пошкодує. Адже у будь-яких відносинах – один дає, а другий паразитує.

А ви як гадаєте, хто з нас має рацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector