Син зібрав сумку та переїхав жити до мене, бо розлучився з Інною. А нещодавно дізналася, що невістка привела кума до квартири, яку купив Матвій ще до весілля!

Декілька місяців тому, десь на початку травня, мій син розлучився з жінкою. Я спершу думала, що то таке, молоді та запальні. Ну хто не сварився зі своєю жінкою чи чоловіком, скажіть, будь ласка? Конфлікти та скандали бувають у кожній родині. 

Тим паче, у них було двоє дітей. Старшій донечці 5 рочків, а молодшій тільки 3 виповнилося тоді. 

Того вечора Матвій прийшов до мене з валізами. Я думала, що він переночує декілька днів, помиряться. Однак, вже наступного дня він з Інною поїхав писати заяву на розлучення. 

– Це був не шлюб, а помилка. От я зрозумів, що не люблю Інну, не моя це жінка. 

У колишньої невістки також були претензії до Матвія. То він мало заробляв, то нераціонально витрачав гроші, про неї та дітей геть не піклувався. Вони навіть у церкві не могли дійти спільної думки, хто насправді у цьому винен. 

Так от, вони дуже “цікаво” вирішили то квартирне питання. Матвій купив собі невеличку, двокімнатну квартиру у новобудові. Тоді він тільки зустрічався з Інною і про весілля не думав. Сам виплатив іпотеку, сам зробив ремонт. Він у мене розумний син, заробляє достатньо на роботі. 

І от Матвій прописав дітей у цій квартирі. Тому під час розлучення він не мав права поділити з жінкою майно через ту кляту прописку. Хіба розміняти або Інна мала викупити свою долю. Однак, вона почала кричати в залі суду, що в неї нема стільки грошей, що вона не буде розмінювати собі це житло на однокімнатну квартиру. 

Мій син з доброти душевної не став претендувати на квартиру. Мало того, та зміюка ще й дала клопотання щодо збільшення суми на аліменти. Тепер 50 % від своєї зарплати Матвій сплачує на дітей. Добре, що ми живемо в одному місті та син переїхав до мене. 

Невістка крізь зуби домовляється з Матвієм про зустріч з дітками. Може навіть в останній момент йому заборонити приїхати.  І те, дозволяє бачитися раз на тиждень 2-3 годинки. Цього катастрофічно мало, дівчатка самі дуже сумують за татком. Молодша взагалі такі істерики влаштовує, коли Матвій їде додому. 

Пошепки

Так от, нещодавно Інна вдруге вискочила заміж. Знаєте, за кого? Кума, хрещеного нашої молодшої. Мало того, ще й привела його у квартиру. Мені аж страшно уявити, що там за бордель і на ту сороміцьку поведінку дивляться діти.

Мене це дуже обурило. Матвій працював, як та конячка, робив ремонт. А тепер в тій квартирі хазяйнує чужий чоловік? 

– Сину, йди до суду та пиши заяву. Я маю гроші на хорошого адвоката. 

– Ма, але ж там мої доньки прописані. Я не хочу їх виганяти.

– Нічого, ми над ними опіку оформимо. Матвію, от ти якесь почуття гідності маєш чи ні? 

Син категорично проти того, аби йти до суду. Вперся, як той баран і не слухає. Навіть спеціально на роботі затримується, аби додому рано не приїздити. Бо знає, що я почну тему за квартиру. 

Я не розумію одного – де промахнулася з вихованням сина? Чого він у мене таким мямлею став після того розлучення? 

Мені його шкода в цій ситуації. Квартиру забрали, роги наставили та з рідними діточками забороняють бачитися. І я ще за таку горе-невістку повинна червоніти перед сусідами. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector