– Синку, ти бачив, як твоя дружина вирядилась на город?! Сусіди як ідуть повз хату, аж лякаються…

Людоньки, допоможіть мені! Я не стерпіла та пішла від свого чоловіка, а тепер не знаю, що мені робити? Після весілля я з Дмитром жили у місті й усе було добре, поки чоловіку не стало скучно. Він виріс у селі, тож постійно говорив, що життя в столиці не для нього. Щодня Дмитро приходив з роботи та жалівся:

– Ну і що мені робити?

– Відпочивай, ти ж з роботи тільки прийшов — відповідала йому я.

– Не звик я лежати на ліжку, коли білий день на дворі! — говорив мені Дмитро.

Якось він взагалі заявив, що або ми переїжджаємо жити на село, або розлучаємось, бо у Києві він жити не може! Потім я дізналась, що вагітна і погодилась поїхати з Дмитром в село до його батьків. Свекри дуже радісно нас зустріли, відразу поруч свого будинку розпочали будівництво нашого. Крім того, купили різну худобу, щоб мати чим за все платити. Спочатку мені навіть усе подобалося, однак після народження дитини моє життя перетворилось на пекло. 

Пошепки

Я свої ноги увечері ледь тягла до ліжка. Голова обертом йшла від кількості роботи, яку мені потрібно було виконувати щодня. До того ж наступного дня її ставало не менше. Свекруха потім ще й до всього чіпатися почала: те не так зробила, це дуже повільно роблю, а треба швидше… Здавалося, що от-от і мої нерви здадуть. Але останньою краплею стала одна фраза…

– От невістка сусідки усе встигає, усе вміє, ще й виглядає бездоганно, а ти подивись тільки-но на себе! — докоряла  свекруха.

– Що? А я до кого маю виряджатись? До корови, чи до свині в стайні? — не втрималась я.

Наступного дня я залишила доньку з подругою, витягла заощаджені кошти та поїхала в місто робити з себе красуню.  І нехай робота зачекає! Бо мене все це дістало! Чому я маю це терпіти, чому чоловік не може жити в місті, а я маю жити в селі? Тепер я думаю над тим,  щоб подати на розлучення, бо вже дуже втомилась від усього. Ніякої романтики, лиш тільки сморід, болото та повно роботи в тому селі. 

Чоловік як почув про мої думки, тепер просить вибачення, обіцяє, що як тільки добудується будинок, то ніякої худоби ми більше не триматимемо. Однак я дуже образилась на нього і не знаю як мені бути. Я заплуталась, допоможіть мені зрозуміти, що тепер робити? Чи повератись до чоловіка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector