– Синку, вона мене зі сходів спустила, ледь руку не зламала. Остапчику, заради Бога, розлучися, – награно плакала свекруха і гадала, що її план помсти спрацює

Нещодавно до мене у гості приходила кума. І розповіла, що в її родині трапилася дуже складна ситуація через житло. Звісно, там задіяні свекри, батьки Остапа. Ну я очікувала почути все. Але щоб її свекруха до такого маразму додумалася… 

Отож, до весілля Остап та Марія жили окремо. Спершу вони планували купити готову квартиру, але грошей не вистачало. Потім вирішили, що краще декілька років пожити на орендованій, а своє гніздечко взяти в іпотеку на нульовому циклі. 

І тоді у гру втрутилася свекруха, пані Любов. 

– Вона до мене так улесливо говорила, донечкою називала. Каже “нащо вам жити у чужій квартирі, переїжджай до нас”. Ну а я вуха розвісила, повірила у її солоденькі казочки, – бідкалася Марія. 

Коли кума перевезли всі свої речі, то свекруха показала свій паскудний характер. Не буду це все розписувати, але от скажу, що Марії було не солодко. Остап якось намагався помирити жінок, але свекруха там була непробивна. 

Місяць вони пожили у свекрів. А потім бабуся Марії, Ганна Юхимівна, важко захворіла. І батьки вирішили забрати стареньку до себе. Бабця сама казала, аби та квартира не пустувала і щоб Марія туди переїхала. 

А це дуже гарна квартира, на Площі Ринок. Старовинний, австрійський будинок, високі стелі, ліпнина. Вдома 3 кімнати, дуже затишно та приємно всередині. З вікон видно і Ратушу і оперний. Колись це житло бабусі Ганні дали за часів Союзу на заводі “за заслуги перед державою”. 

Остап і Марія переїхали туди тільки тиждень тому. Цінні бабусині речі не викидали, нічого там не міняли, тільки все гарно поприбирали. І думаєте, що свекруха дала спокій невістці? Ні!

– Не полінувалася зі своєї Левандівки аж до нас припхатися. Навіть не попередила, що приїде. Заходь так гонорово, від кімнати до кімнати, наче якась королева. А потім видає мені фразочку “треба помінятися квартирами”.

– Ти серйозно?

– Так. Почала мені щось говорити за нотаріуса, за документи. Я їй показала на двері та попросила виховано піти геть. То вона мені каже “Нічого, нічого, я ще тобі помщуся, от побачиш”.

І вже ввечері додому приїхав розлючений Остап:

Пошепки

– Ти збожеволіла? Що ти з моєю мамою зробила?

– Як що? Попросила піти геть. Вона вже тобі дзвонила? Такий тут цирк мені влаштувала, аж смішно згадувати. 

– Так! Моя мама через тебе ледь у лікарні не опинилася! Ти навіщо її зі сходів скинула?! 

– Що?

– Так! Мама казала, що ти її виштовхала з квартири на сходи, а вона хотіла тобі допомогти підготуватися до новосілля.

Ось так свекруха вирішила помститися моїй кумі. Вигадала таку дурну казочку про бійку, зробила з себе білу невинну овечку. А Остап їй повірив.

– І що ти робитимеш?

– Не знаю. Остап на мене образився, не вірить, зібрав речі та переїхав до мами на Левандівку. Каже, що повернеться додому, якщо я пробачення у свекрухи попрошу. 

– Але це не справедливо.

– А мені вже байдуже на цю справедливість. Остап тиждень не живе зі мною. А все через ту квартиру… 

Мені щиро шкода свою куму Марію. Отака паскуда їм попалася у свекрухи, що гірше годі думати.

Тому вирішила написати цю історію сюди, кума дозволила. Що Ви можете порадити Марії? Як їй помиритися з чоловіком, але не піддаватися на провокації свекрухи? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector