– Сину, подивись! Ось результати тесту ДНК! А я тобі казала! – Після цих слів я випхала свекруху з хати і сказала – більше не повертатись

З першого дня я не сподобалась свекрусі. А все тому, що я сирота. Хоча зростала не в інтернаті, а з бабусею, котра мене дуже любила. Батьки ж загинули в автокатастрофі, коли мені було 8. Звісно, це вплинуло на моє життя. Бабуся хворіла, грошей постійно бракувало. Тому в 15 я вже знайшла роботу на ринку, допомагала продавати овочі.

З часом поїхала на навчання. На університет грошей не було, тож обрала технікум, вирішила вивчати торгівлю і бізнес. Згодом наважилась ризикнути, позичила гроші та відкрила он-лайн магазин. На той час це ще не було популярним і мені пощастило – справи пішли вгору. За рік я мала стабільну прибуткову справу.

Тоді й звернулась до рекламної агенції, де й познайомилась зі Стасом. Він відразу мені сподобався, молодий, цілеспрямований, симпатичний, мав кілька власних компаній. Одна маркетингова, інша – займається програмуванням.

Ми почали зустрічатись, а вже за місяць Стас вирішив познайомити мене з батьками. Я страшенно переймалась, адже раніше не мала такого досвіду. Та й взагалі серйозних стосунків в мене не було. Соромно зізнатися, але раніше в мене вкрай рідко навіть до поцілунків справа доходила. 

Щойно я увійшла до квартири батьків Стаса – збагнула, вони зовсім не прості люди. Гарний ремонт, все в такому яскравому стилі. Нас зустріли. Мати мого коханого зверхньо оцінила мене поглядом. А тато щиро посміхався. Цей вечір був надзвичайно важким, я почувалась наче на допиті.

 – І хто тебе виховував? Вулиця? – питала свекруха.

 – Ні, чому, бабуся!

 – Що ті бабусі можуть. Лише балують дітей!

 – Не знаю, моя була надзвичайно доброю. 

Свекруха увесь час намагалась мене “вколоти”. Насміхалась з того, що я “торгашка”. Я збагнула, що ніколи вона мене в сім’ю не прийме. Повернувшись додому, довго плакала. Хоча я вже добре стояла на ногах – усі комплекси наче виринули назовні. 

Та зі Стасом в мене все було чудово. За пів року він зробив пропозицію і ми потайки розписались. Вирішили весілля не робити, війна ж, якось не до того. Та свекруху ця новина обурила. 

 – Як ви могли зі мною так вчинити?

 – Це наше життя! – відрізав чоловік.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Місяць свекруха з нами не спілкувалась. А коли я завагітніла, вона раптом вигадала:

 – Ми мусимо продати квартиру, купити будинок і жити разом. Я хочу брати участь у вихованні дитини. 

 – Не думаю, що це гарна ідея! – зауважила я.

 – Подумай, в дитини буде власний двір. 

Звичайно, я мріяла про будинок, але не з таким бонусом, як свекруха. Крім того, я відчувала, що й далі їй не подобаюсь. Якось вона зустріла мене в центрі. Я тоді пила каву з другом дитинства Олегом. Ви не уявляєте, що вона влаштувала. На вечір приїхала до нас, аби поговорити зі Стасом. 

 – А ти впевнений, що то твоя дитина? Он вона гуляє зі стороннім чоловіком. Певно, то він батько!

 – Хто, Олег, мене з ним вже познайомили. Чудовий хлопець. – засміявся мій чоловік.

 – Дарма ти так легковажно до цього ставишся! Вона цим користується.

Навіть після народження Назарка, ставлення свекрухи не змінилось. Вона відверто не любила мою дитину. А якось знову прибігла до нас із заявою:

 – Я зробила тест! Син не твій! А я ж казала!

Це стало останньою краплею. Я нещодавно народила й потребувала моральної й фізичної підтримки, а тут такі звинувачення. І це разом з тим, що Стас єдиний чоловік у моєму житті. І він це знав. 

З криками я випхала свекруху зі своєї оселі. Бачити її надалі не хочу. Чоловік казав, що вона дзвонила і погрожувала позбавити сина спадку. Та, на щастя, ми самодостатні, і нам її квартира не потрібна. 

Та я не могла усе це так залишити. Також зробила тест. За результатом Стас – без сумнівів біологічний тато Назарка. Скоріш за все, свекруха навіть не робила нічого, просто збрехала. От така вона підступна людина.

Насправді мені прикро, адже Назар має лише одну бабусю і діда. Скажіть, чи варто налагоджувати стосунки? І як це зробити?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector