– Сину, ти кого у гості привів? Хочеш, аби я з нею за один стіл сідала та вечеряла?!

У травні мій син одружився. Не буду брехати чи якось викручуватися, скажу прямо – невістка мені не дуже сподобалася.

Хоча Лесі тільки 24, але вже мала дитину, донечка 5 років. Ну самі розумієте, що вона рано народила і вже встигла розлучитися. Чим тільки думала? Не точно якась вертихвістка!

Так ще й мій Олексій дав Ангелінці своє прізвище та по-батькові. Ну і прописав у квартирі. Я була категорично проти, навіть посварилася з ним та тиждень не говорила.

Житло йому дісталося у спадок від мого покійного батька. І як сказав Олексій “ти не можеш тут свої права качати”. Та і що мені залишалося робити? Мовчала, зціпивши зуби.

Бо якщо я буду проти такої невістки, то точну втрачу сина на завжди. Знаю, що Олексій закохався у Лесю по вуха і точно піде за нею.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Цього Різдва я запросила сина та невістку в гості. Та бо з ким мені ще святкувати? Хіба з котами в хаті, але то не гоже. На мій подив, Леся також принесла гостинці до столу – пампухи з халвою (вперше куштувала), маком та запечену рибку. Я аж добавки просила, чесно.

А потім Леся заспівала колядку. Як виявилося, у дитинстві вона ходила з бабусею до церкви і там співала у хорі.

– А я ще з малечку звикла до праці. Бабуся вчила мене їсти готувати, на городі поратися. Я з нею постійно ходила на пасовище, коли наша черга у селі була.

Як виявилось, моя невістка кругла сирітка. Її батьки загинула в автокатастрофі, опікуном стала бабуся Стефа. Якраз вона забрала дівчинку в село.

Коли Лесі було 19, то вона по вуха закохалася у хлопця з сусіднього села. Декілька місяців зустрічалися, дівчина думала, що діло дійде до весілля. Однак, коли хлопець дізнався про вагітність – то втік закордон. А його батьки взагалі розпустили чутки, що Леся дитинку нагуляла.

Пошепки

Я от це все слухала і навіть уявити не могла, що у Лесі така гірка доля. Вона сама виховувала дитинку, потім влаштувалася на роботу, аби утримувати ще хвору бабусю. Мала 2 роботи, виходила на нічні зміни. 

Мені аж соромно стало, що я колись так погано думала про невістку. Бідолашна стільки пройшла випробувань від Бога.

Так от, 30 грудня ввечері до мене зателефонувала Леся:

– Хочемо вас запросити з нами Новий Рік відсвяткувати. Але ви такі смачні вареники ліпили. Можете мене навчити?

– Господи, дитино, та я сама їх зроблю та принесу.

– Ні, ні, я сама хочу навчитися. Бо знаю, що Олексій їх обожнює.

31 грудня я прийшла до невістки та ми цілий день готувалися до свята. У квартирі чисто-чистенько, ніде ні пилинки чи плямочки.

От знаєте, мені тоді так приємно стало. Хоча цілий день провела у клопотах, але було добре на душі. І її Ангелінка мені також допомагала. А ще розказувала віршики та пісеньки, які вчила у садку. 

Я тоді зрозуміла, що дарма сердилася. Моя невістка така хороша і працьовита дівчина. Хоча доля у неї геть нелегка, але вона не втратила віру.

А в мого сина велике та добре серце. Адже мало хто зараз зможе прийняти в родину жінку з дитиною.

І я дякую Богові щодня, перша за все про Лесю. Адже таку неймовірну невістку мені послав…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector