– Сину, ви що про контрацепцію не чули? Нащо вам ще діти? – Я мало не заплакала, коли мені сказали, що невістка знову вагітна

Я в розпачі, діти доводять мене до сказу. Живу з молодими разом. Можливо хтось мене засуджуватиме, але я так надалі не можу. 

Колись я сама запропонувала синові в мене оселитися. Невістка Валентина насправді дуже хороша людина, вона з віруючої родини. Я навіть раділа, коли про це дізналась. Адже знала, вона не брехатиме, сина мого поважатиме. 

Жили ми душа в душу, все було чудово. Мало не відразу після весілля невістка завагітніла. Це було велике щастя! Народилась онука. Я охоче допомагала Валі з дитиною. Та коли маленькій виповнилось півтори роки ми дізналися, що в родині знову буде поповнення. 

 – І прекрасно! Це добре, що невелика різниця! – казала я. 

Але й на цьому діти не зупинилися. Наразі вони десять років у шлюбі та мають шістьох дітей. Я мушу бавити їх усіх, і навіть хвилини спокою не маю. А нещодавно син радісно заявив, що Валя знову вагітна. І тут я вже не витримала.

– Сину, ви що про контрацепцію не чули? Нащо вам ще діти? Такі часи важкі!

 – Бог дає, значить так треба! Використовувати контрацепцію – гріх!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Після цих слів я мало не впала. От промила Валя синові мізки. А він був нормальним сучасним хлопцем.

 – І що 20-тьох народите? А як усім вашої уваги вистачить? Грошей?

 – Старші з молодшими допомагатимуть з часом. Та й ти в нас є!

 – Е, ні! З мене досить. Знаєш, я тут подумала, що краще до сестри в Італію поїду, зароблю собі на будиночок в селі. Там мені точно буде легше, ніж з вами.

 – Але ж як ми впораємось? Подумай про Валю!

 – Мені час вже про себе подумати. А в неї свої мізки є.

Я навіть чекати народження дитини не стала, за місяць поїхала. Син мене звинувачував, мовляв, я егоїстка. Та з мене досить. Краще я в 60 років італійську бабу доглядатиму, ніж сімох дітей.

А ви б залишились чи поїхали?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector