– Та дівка тобі не рівня! Хочеш отримати квартиру – скасовуй весілля! — кричала моя майбутня свекруха нареченому…

Згадую знайомство з батьками чоловіка як жахливу подію, яка сталася зі мною не так давно. Прозустрічавшись пів року, ми зрозуміли, що хочемо разом провести решту нашого життя й почали планувати весілля. Однак для початку необхідно було познайомити одне одного з батьками. Це виявилось складніше, ніж я очікувала. Зустріч з моїми батьками пройшла навіть дуже добре. Мамі з татом Іван дуже сподобався, й вони запросили його в гості ще раз.

Але знайомство з родичами хлопця виявилось для мене стресовим. Я дуже хвилювалась перед тим, однак видно було, що Іван переживав ще більше. Коли ми вже сиділи в нього вдома за столом, я помітила як мене огортали злісні погляди його мами та бабці. Не розуміла, в чому справа. Від того мені ставало все напруженіше та напруженіше. А потім до мене заговорила бабця Ольга.

– Ну і хто ти? Розкажи щось чи будемо так у мовчанку грати?

Від такого запитання у мене відняло мову, я не знала з чого почати й про що говорити. Мені здавалось, що зараз мене просто за будь-що заклюють.

– Може, вона німа? — перегукувались між собою мама з бабцею.

– Я Олександра, навчаюсь в університеті на педагога. Дуже люблю дітей! — наважилась я хоч щось сказати.

– Ну ясно. Що не можна було когось кращого знайти? — звернулась мама до Івана.

Пошепки

Сказати, що я була шокована в той момент, це нічого не сказати. Мої очі налились слізьми, і я рвонула до виходу. За мною побіг хлопець й почав заспокоювати. Він мені пояснив, що сам страждає від нестерпних характерів його бабусі та мами. З ними не витримали навіть їх чоловіки. Дідусь був військовим, не зміг терпіти наказів жінки, тому й утік. А його батько пішов від мами до іншої, більш врівноваженої жінки. Чесно кажучи я й не здивована.

А ще Іван розповів мені історію про те, як його мама сильно образила свою сестру Наталю напередодні її весілля та досі з нею не спілкується. Зі всієї сімейки він вважає тітку Тетяну найбільш поміркованою. Тому обдумавши усі ці моменти, ми вирішили, що просто не будемо спілкуватись з ними й житимемо добре. Проте коли родичі мого хлопця дізнались про планування весілля, ще більше сказилися. Телефонує якось до Івана його бабця й каже:

– Іване, якщо скасуєш весілля — квартира твоя! 

– Тобто? Ви мені пропонуєте відмовитись від кохання заради якоїсь квартири? — розсердився він.

– Та дівка тобі не рівня! Обирай або квартира, або вона.

Тоді він кинув слухавку й більше не спілкувався зі своїми кровними. Після весілля ми підтримуємо стосунки лише з тіткою Тетяною, яка завжди нас у всьому підтримує.  А як знайомство зі свекрами відбулось у вас?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector