– Та й що, що вагітна? Треба в ліжку їсти? – Такого в житті я ще не бачила. Невістка перетворила кімнату сина на помийку

Я ніколи не втручалась в особисте життя сина. Та тепер не знаю, як бути. Рік тому він одружився. Житла молоді не мали. Та я сама запропонувала поки у нас залишитись. Ми з чоловіком маємо велику квартиру.

Минув рік, я ніколи не заходила до кімнати молодих. Вважала, що це не правильно. Мене трохи дивувало, що невістка не прибирала. Жодного разу я не бачила, щоб вона замітала в їхній кімнаті чи підлогу мила. Та я все думала, що Оля це робить, коли мене вдома нема. 

На кухні невістка теж мені не допомагала. Та я не скаржилась, вважала, що їй важко на чужій кухні вільно почуватись. Дівчина навіть не їла ніколи з нами. Все брала харчі на тацю і несла в кімнату. Одного разу я прийшла додому з ринку і побачила розлитий борщ в коридорі біля кімнати молодих. Відчинила та ахнула. Довкола був страшний безлад, задуха і неприємний запах. Невістка лежала в ліжку, їла бор і дивилась якийсь серіал. Я не знала, що й казати. Перепросила і вийшла геть.

На вечір вирішила поговорити із сином.

 – Слухай, в тебе в кімнаті такого навіть у підлітковому віці не було. Це не нормально!

 – Не треба було тобі заходити. Розумієш, Олі важко, я не хотів казати, але вона вагітна. Термін ще надто малий, тож важливо, щоб Оля не нервувала.

 – Та й що, як вагітна? Вона ж не хвора! Нащо в ліжку їсти? Врешті жити в такому безладі небезпечно для здоров’я. 

 – Потерпи трохи, я з нею говоритиму.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та нічого не змінилось. Я не витримала і розповіла все своїй донечці. Хотіла почути, що вона порадить.

 – Та вижени ти їх! Уяви, що буде, як дитина з’явиться! Нехай Оля готується, їй треба самій готувати й прибирати.

 – Як ти собі це уявляєш? Вигнати вагітну?

 – Знаєш що, скажи їм, що я планую з чоловіком до тебе переїхати, адже ми ремонт розпочинаємо. Скоріш за все, вони не схочуть жити разом з таким натовпом.

Я так і зробила. Спочатку син почав сперечатись, мовляв, я маю відмовити донечці. Та за кілька днів сказав, що вони знайшли квартиру і переїжджають.

Не знаю, чи правильно я вчинила. Страждаю від докорів сумління. А що, як невістка не впорається сама і з дитиною, і з господарством?

Як гадаєте, я правильно вчинила чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector