– Та кому ти така треба, крім мене! Дітей народити не можеш, а ще носом крутиш! Ти мені руки маєш цілувати!

Сьогодні Костя, мій чоловік, почав мені погрожувати. Я розумію, що в чомусь він може і має рацію, але все це так складно…

Разом ми прожили вже 6 років. Костя не п’є, гроші несе додому, буйним ніколи не був — що ще треба для щасливого життя? Є в нього двоє дітей від попереднього шлюбу, але то таке… Живуть вони більше з матір’ю, ніж з нами, тому проблем немає. Та і хороші вони обоє, полюбила з часом малих, як своїх. Та от зі своїми в мене ніяк не складається: 10 років безпліддя лікую.

Уся ця новомодна медицина, скажу я вам, то звичайна викачка грошей, не більше. Я дві квартири могла купити за ті гроші, які на ліки спустила! Фінансова криза до нашого сімейства відкралась так непомітно, що нас виселили з квартири, бо вже два місяці ми забували за неї заплатити.

На вулиці жити — не варіант. Поїхали до батьків Кості. Хата в них хоч і велика, але страшна. І досі боюсь, що мені якийсь шмат стіни на голову впаде.Товклись ми всі у трьох кімнатах, поки мій батько не помер. Я з ним ніколи дуже не спілкувалась, але квартиру свою він мені лишив.

– Костя, давай нарешті переїдемо у хату, яку тато заповідав? – уже місяць просила я свого чоловіка.

– Ти що, з першого разу не розумієш? – кричав на мене Костя. – Ти бачила, яка там комуналка? А їздити звідти на роботу ти чим будеш? Сиди в батьків і не рипайся. А квартиру продай, зробимо тут нарешті ремонт.

Пошепки

– А чого це я маю квартиру продавати? Це ж твоїх батьків хата, а не моя. Мені тут не жити, а то все ж мої квадратні метри.

– Як ти все в метрах міряєш, то скатертиною тобі дорога! Не продаси квартиру — я піду від тебе, втямила? А кому ти треба будеш без дітей і вже майже на пенсії? Я б на твоєму місті подумав, – завершив Костя і пішов.

До таких погроз я не була готова… А ще мене лякає, що все це — правда. Мені вже 35, нічого я в цьому житті не маю. Навіть дитину народити не можу… То кому я така треба? Може, ну її, ту квартиру… Таки чоловік для мене — найрідніша людина.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А що ви думаєте? Треба продавати квартиру? Чи чоловік просто хоче грошей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector