– Та як тобі взагалі совісті стало таке у вагітної сестрички просити?! – дорікала мама, коли почула пропозицію щодо квартири

З 2019 року ми з коханою Мар’яною почали складати гроші на власне житло. Не хотів влізати в борги та набиратися кредитів, адже це надто ризиковано. Раптом ще в мінус піду? Тому я влаштувався на дві роботи – зранку працював на автосервісі, а вночі позмінно таксував. Моя Мар’яна працювала майстром манікюру на дому. Бували моменти, що вона виходила на роботу у вихідні та на свята. 

Нам було уже важко. Але ми не мали права скаржитися. Один одного підтримували, не опускали руки. Забули, що таке відпустка та відпочинок на морі, їли акційні продукти з АТБ. Словом, страшенно економили. Не дозволяли собі нічого зайвого купити. 

І от нарешті у квітні цього року ми здійснили нашу мрію. З купівлі квартири ще залишилися гроші на нормальний ремонт, тому за декілька тижнів ми вже святкували новосілля. 

Обрали досить хороший район. Є охорона, підземний паркінг, поруч Сільпо. А ще в будинку буде приватний дитячий садочок. Ми спеціально дивилися саме такі новобудови, аби все для дитинки було. Сусіди дуже приємні та хороші люди, ми одразу потоваришували. Переважно тут якраз молоді сім’ї з дітками живуть. 

На початку червня до мене неочікувано зателефонувала мама: 

– Ми цей, приїдемо до тебе через годину. Я, Олька та її діти. 

– Добре, але чому ти мене не попередила? Ми вам якийсь стіл накрили.

– Не треба гоститися. У мене до тебе є серйозна розмова. 

Я не знав, що моя мама має на увазі. Жінка побігла в магазин, аби хоча б якесь печиво до кави купити. Ні мама, ні сестра та інші родичі нам грошей на квартиру не давали, ми все самі з Мар’яною “вигризали”. Ольга зі своїм чоловіком та двома дітками живе з мамою у двокімнатній квартирі на Каскаді. 

– Ну у вас такий район гарний, школа та садочок є. Ідеально, – щебетала Ольга, а її діти бігали з кімнати в кімнату. 

– Так, ми довго шукали цей будинок. То про що ви хотіли поговорити?

– Слухай, Олька вагітна третім..

– Вітаю!

– Та почекай вітати. І от їм буде тісно зі мною жити. Нас 6 у двокімнатній квартирі буде. То рукавичка справжня. 

– І що ви від мене хочете?

Пошепки

– Як що? Поміняйся з сестрою квартирами!

Мар’янка аж чаєм подавилася, коли почула таку “пропозицію”. Ми перезирнулися та засміялися. Думали, що родичі просто вирішили нас розіграти. Але на календарі було 10 червня, а не 1 квітня 

– А що? От вас тільки 2, а квартира за 3 кімнати. Нащо вам стільки місяця? А Ольці якраз треба.

– Мамо, ми на цю квартиру збирали 4 роки, у вас ні копійки не попросили. 

– Володько, то ж твоя рідна сестра. Май совість.

– Тоді нехай Ольга та чоловік відшкодують мені вартість ремонту та половину квартири. Так буде справедливіше.

– Та як тобі взагалі таке в голову прийшло – з молодшої сестрички гроші тягнути. Вона скоро он родити має! 

Мама та сестра думали, що вийде так легко сісти мені на голову та “віджати” квартиру. Однак, ми з жінкою взагалі не хотіли більше слухати їх дурні балачки. Я просто показав пальцем на двері. Мама такий скандал вчудила у під’їзді, що вже сусіди почали визирати з квартир. 

Знаєте, я людина працьовита. І мене завжди дивували такі історії про нахабних людей. Ми 4 роки економили, відкладали, працювали у поті чола. А хтось думає, що можна просто так прийти на все готове. Типу я старший і маю поступитися. 

Мама вже встигла всім-всім родичам пожалітися, які ми підлі та поган люди. На щастя, батьки Мар’яни стали на наш захист, коли до них зателефонувала моя мама. І вони їй повторили мої умови. То вона і їх зрадниками вже охрестила

Звідки у людей стільки наглості, я не розумію. От чому хтось може взяти себе у руки та назбирати на квартиру. А хтось тих дітей штампує та сподівається, що житло на голову впаде. То якась божевільня, інакше не скажу!

Кого б Ви підтримали у цій ситуації? Чому?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector