– Так мене ще ніхто не принижував! Як ти посміла? – кричала свекруха після того, як я зайняла її почесне місце в машині…

В суспільстві заведено поступатися місцем у транспорті старшим людям. Анна завжди поступалася місцем свекрусі, коли вони їздили на дачу, адже хотіла зберегти з нею добрі стосунки. За два роки вони так і не стали близькими, однак ворожнечі між дружиною і мамою чоловіка не було. Однак так тривало до одного дня.

ПОСТУПИТИСЯ МІСЦЕМ У ТРАНСПОРТІ

Відвезти батьків на дачу

Юрій ще рік тому придбав авто в кредит, і його батьки тепер сміло цим користуються: практично кожні вихідні просять відвезти їх або на дачу, або на ринок. Так трапилося і цього разу — їм потрібно було забрали картоплю з села. Як тільки син купив автомобіль, свекруха одразу поставила всіх перед фактом, що буде сидіти на передньому сидінні разом з ним, бо їй так краще видно дорогу. Анні якось було до цього байдуже, вона мовчки влаштовувалася на заднє сидіння зі свекром.

Обурення свекрухи

Правда, цього разу в Анни різко погіршилося самопочуття, закрутилася голова й нудило. Дівчина не хотіла пересідати назад, оскільки розуміла, що там їм може бути ще гірше. І от свекруха відчинила двері авто й попросила невістку пересісти. Анна почала розповідати про свій стан, і чому їй краще не пересідати. 

Свекруха глянула на невістку, промовчала декілька секунд, а потім сказала: 

– Анюточко, навіщо ти так зі мною? Взагалі то старшим потрібно поступатися місцем, а ще я мати твого чоловіка, тому можу сідати там, де захочу. Не пручайся, а йди пересідай назад, бо зараз ще запізнимося…

Пошепки

– Але послухайте … – спробувала дати відсіч Анна.

– Не починай, — швидко перебила дівчину свекруха, — я тобі сказала, як має бути, і це не обговорюється. Ти молода здорова жінка, нічого з тобою не трапиться. 

– Мама, — вже не зміг мовчати син Юрій, — Ані дійсно погано, глянь, яка вона бліда. Сядь, будь ласка, позаду до батька, я думаю, з тобою теж нічого не трапиться. 

Висновок

Свекруха отримала бажане місце біля водія, але в маршрутці. Вона просто обурено розвернулася і пішла до автовокзалу. Невістка, син і чоловік залишилися в автомобілі й поїхали на дачу в трьох. Через декілька годин вони зустрілися там, але свекруха ні з ким не розмовляла. Вдавала з себе ображену, але що їй такого зробили?

Анна та Юрій не збираються просити вибачення, адже розуміють, що нічого поганого матері не зробили. Як взагалі можна ігнорувати дітей через таку дрібницю, як поступитися місцем в транспорті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector