Поверталася додому потягом. Спеціально взяла окреме купе, щоб відпочити. Але й там мене чекав неприємний сюрприз

Нещодавно їхала потягом Київ-Одеса, і хочу розповісти, з якими неприємностями так стикнулася. І говорити буду не про буркотливих жінок, чи чоловіків, які люблять перехилити чарку перед сном, а про дітей. В Інтернеті вже бачила інформацію про те, що люди готові доплачувати до свого білета додаткову суму, щоб бути у вагоні без дітей. Скажу чесно, я б теж була не проти такої опції. Звичайно, доплатити в можна в межах розумного. 

Ось уявіть. Відпрацювала з понеділка по п’ятницю, і беру білет в купе, щоб доїхати зі столиці додому в тиші, мати змогу поспати. Купе є купе, і, не дивлячись на те, що начебто і окремий простір, а все одно інші люди поруч. Я беру купе, щоб не бачити брудні шкарпетки біля обличчя і не слухати безглузді розмови.

Правда, не тільки я одна така розумна і хочу спокою. Батьки з дітьми теж не хочуть слухати розмови і бачити брудні шкарпетки. Так ось і опиняємося в купейному вагоні – я і купа дітей. А так хочеться відпочинку. Чомусь вважається, що раз я жінка, значить, зрозумію і не буду злитися, коли дитина захоче спочатку по-маленькому, потім поїсти, потім помалювати, потім пострибати на ліжку, потім відкрити-закрити двері вже десятий раз, щоб подивитися, як вона засувається, потім знову поїсти, потім покапризувати, коли прийшла тітонька з іграшками, а мама нічого не купила.

Пошепки

Ні! Я хочу просто полежати спокійно і почитати книгу. Подивитися фільм (в навушниках, зауважу), або ж просто полежати без того, щоб вуха піддавалися впливу дитячих криків. Але матусі цього не розуміють. Я ж жінка. Значить, повинна посміхатися.  Біганина по вагону з ранку до ночі – окрема історія, діти ж не можуть всидіти на одному місці. «Ну це ж діти». Окей, але в більшості випадків це діти, які вже розуміють людську мову. Хіба не можна їх заспокоїти?

Я дійсно готова доплачувати за вагон без дітей. Це не дискримінація, просто хочу, щоб мій особистий простір не порушували. Хочу подорожувати і насолоджуватися, наскільки це можливо, поїздкою по нашій  країні. Чому я повинна платити за те, щоб мене дратували?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector