Так прощається сильна жінка

Сильна жінка не буде просити вас лишитися. Вона не шукатиме причину розриву в собі. Можливо, вона буде плакати, проте це її не зламає. 

Ця жінка відпустить вас й ніколи не буде триматися за минуле, адже вона чудово розуміє, що ви стали ще одним уроком, який зробив її мудрішою та сильнішою. Вона знає, що часом у нашому житті з’являються люди, які приходять, виконують свою місію та йдуть. Саме тому, вона буде сприймати ваш розрив без зайвої драми. 

Сильна жінка знає, що її чоловік завжди буде поруч й кохатиме її попри всі перепони та негаразди. Якщо ви не можете цього зробити, значить ви просто не її людина. 

Пошепки

Звичайно, після розриву вона відчуватиме біль, але ця жінка зможе самостійно залікувати всі свої рани та полюбити себе ще більше. Вона усвідомить, що її щастя залежить лише від неї. Ніхто не зможе похитнути її віру в себе та любов, яка вже живе в її душі. 

Вона гідно приймає всі уроки та перешкоди, які дає їй доля, адже розуміє, що шлях до успіху ніколи не буде простим. Вона вірить у те, що колись в неї вистачить сміливості відкрити своє серце для когось іншого, адже надія ніколи не помирає.

Можливо, ця жінка наважиться дати вас другий шанс, проте повернути її довіру вам не вдасться ніколи. Якщо ви підете, вона на відміну від вас не втратить абсолютно нічого. 

Ви колись зустрічали таких жінок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector