Так прийняли у себе родичів, що тепер вся сім’я з нами не розмовляє! І хто ще тут винен?

Того вечора мій чоловік довше залишився на роботі. Ми з дочкою вирішили скупитися продуктами й приготувати вечерю. Сума в чеку вийшла пристойна. 

Ми повернулись додому і стали розпаковувати пакети. Я приступила до приготування, а дочка вирішила прибирати у квартирі. Раптом у двері подзвонили. Глянувши у вічко я не нічого не зрозуміла.

На порозі стояла сестра коханого, її чоловік та дочка. Я впустила їх, хоча мене ніхто не попередив про візит. Гостей ми посадили у вітальні й запропонували чаю, бо ще нічого не було готове.

– Котик, до нас твоя сестра приїхала! Ти знав? – я подзвонила до чоловіка і пошепки намагалась дізнатися в чому справа.

– Ні! Вона не казала, що буде. Ну нічого, візьми те м’ясо, що ми тримали на шашлик. Замаринуй, я приїду і приготую.

– Добре!

Пошепки

Я вирішила попросити чоловіка сестри порізати м’ясо, але він відповів, що його болить рука і він зараз нічого не може. Тоді я звернулась до сестри, щоб вона хоч трохи мені допомогла, на що вона відмовила, що втомлена з дороги.

На цьому мої здивування не припинились. Ми разом з дочкою приготували салат, картоплю, розігріли ще те, що було. Чоловік повернувся, подивився на це все, але змовчав.

Ми сіли до столу. Гості взяли собі по найбільшому шматку шашлику. Щедро наклали у свої тарілки їжу і наминали, що аж за вухами тріщало. А потім сказали, що вже пізно і вони залишаються спати у нас. Посуд ми теж мили самі, бо хтось побоявся зіпсувати свій манікюр! 

Нерви чоловіка здали остаточно, коли сестра попросила спати у нашій спальні. У нас ортопедичний матрац, а в її чоловіка почалися проблеми зі спиною. Та коханий більше не мовчав. Він хоча і серйозним тоном, але досить культурно пояснив, що вони перейшли межу, і нехай краще повертаються додому.

Після того вечора до нас вони більше не приїжджають. Не розумію, невже ми так сильно їх образили? Тим більше інші родичі почали косо на нас дивитись. І на наші запрошення в гості навіть не реагують, начебто ми не поважаємо рідню.

А як би ви вчинили на нашому місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector